CM Storm Devastator İncelemesi

@SnowGhost Bende bu aralar sipariş vermeyi planlıyorum. Klavyeyi çok beğendim, fareden memnun musunuz ?

Açıkçası fareyi çok fazla kullandığımı söyleyemem. Farenin tasarımını çok beğendim fakat dpi değerleri belirli değerlerden farklı yapılamadığı için ben kullanmıyorum. Eğer benim gibi belirli bir dpi değeri takıntınız yoksa sizi memnun edecektir .

hocam logitech alıcağına bunu almanı tavsiye ederim ama eğer biraz daha bütçen varsa amazondan cm storm octane al derim

Aynı klavyenin yeşil LED' lisini almıştım. Bir kaç aydır kullanıyorum tek bir sorun bile yaşamadım. Göz yoran bir ışığının olmayışının yanı, karanlık ortamda gözlere şenlik bir görüntüsü var. Kullanışını da tecrübe etmenizi öneririm. Razer Chroma klavyeleri gibi ama daha ucuz.

Yeni bir klavye ve mouse alacağım inşallah. Bu sette kullanılan klavye hoşuma gitti. Bu klavyeden almak istiyorum fakat bu setteki fareden almıyacağım. İnternete baktım fakat klavye tek satılmıyor ya da tek satılan yer varsa ben görmedim. Klavye tek satılıyorsa nereden alabilirim?

Ürün set halinde olduğu için tek klavye şeklinde satılanı bulunmuyor diye biliyorum.

Merhaba,

İncelemeniz için teşekkürler. Umarım ürünümüzden hala memnunsunuzdur.

Devastator II setimiz bu gafta Türkiye'de satışa çıkıyor yine TR layout. İlk sete göre mouse da iyileştirmeler mevcut.
Cooler Master: Devastator II

Merhaba,

Bize PM ile ulaşabilir misiniz?

Cooler Master Türkiye | Facebook

Merhaba uzun zamandır buralarda değildim o yüzden mesajınızı görmedim. Evet ürünü hala kullanıyorum ve memnunum. Pişman etmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…