Çocuk gibi davranıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dışarıda arkadaş gruplarınla takıl falan, mekanlara git gez dışarıyı gör ondan sonra bahsettiğin alışkanlıklardan kurtulursun.

Maalesef hiç arkadaşım yok.
Düzelir miyim değil. Düzelmek, düzelmemek sana kalmış. Benim tavsiyem aileni sıkma süreni azaltmak. Pat diye bırakamazsın. Alıştıra alıştıra. Zaten sonrası gelir.

Ailem üzülüyor mu acaba?

Maalesef hiç arkadaşım yok.

Arkadaş edinmeye çalış. Sonra arkadaşlarını al biraz böyle uzak mekanlara git XD, al arkadaşlarını git Kadıköy gibi mekanlara git takıl. Biraz ergence davranmaya başlayabilirsin ama yavaş yavaş düzelirsin.

Arkadaşlar 16 yaşındayım çocuk gibi davranıyorum. Sürekli evdekileri öpüyorum, babamın kucağına oturuyorum evdekilerle oynamak istiyorum. Evdekilerin yüzüne elliyorum, yüzüyle oynuyorum ve evdekilere sarılıyorum. Sürekli ilgi istiyorum ailem bana laf dinletemiyor. Bana "çocuk gibi davranma, sen bebek değilsin. Akıllı ol, deli gibi davranıyorsun, kendine gel" diyorlar. Bende üzülüyorum. Bugün babam bana bu yüzden bağırdı ve ailem bana kızdı. Dediler "Sen niye çocuk gibi davranıyorsun? Bu yaşına gelmişsin hala çocuk mu kalacaksın? Bu huyundan vazgeç artık, genç bir adam gibi davran, olgun davran sen yarın bir ortama gitsen sırf çocuk gibi davrandığın için seninle dalga geçecekler" diyorlar hep bana. Bu yazdıklarım size saçma gelebilir ama bunları yazarken gözlerim doldu, ağladım. Bu durumuma üzülüyorum. Nasıl genç gibi davranacağım? Moralim bozuldu. Sizce ne yapmalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler hepinize.
Güzel dostum hayat seni, sen fark etmeden öyle bir şekilde büyütecek ki... Sen zevkini çıkar dert etme böyle şeyleri.

Arkadaşlar 16 yaşındayım çocuk gibi davranıyorum. Sürekli evdekileri öpüyorum, babamın kucağına oturuyorum evdekilerle oynamak istiyorum. Evdekilerin yüzüne elliyorum, yüzüyle oynuyorum ve evdekilere sarılıyorum. Sürekli ilgi istiyorum ailem bana laf dinletemiyor. Bana "çocuk gibi davranma, sen bebek değilsin. Akıllı ol, deli gibi davranıyorsun, kendine gel" diyorlar. Bende üzülüyorum. Bugün babam bana bu yüzden bağırdı ve ailem bana kızdı. Dediler "Sen niye çocuk gibi davranıyorsun? Bu yaşına gelmişsin hala çocuk mu kalacaksın? Bu huyundan vazgeç artık, genç bir adam gibi davran, olgun davran sen yarın bir ortama gitsen sırf çocuk gibi davrandığın için seninle dalga geçecekler" diyorlar hep bana. Bu yazdıklarım size saçma gelebilir ama bunları yazarken gözlerim doldu, ağladım. Bu durumuma üzülüyorum. Nasıl genç gibi davranacağım? Moralim bozuldu. Sizce ne yapmalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler hepinize.
Babanım kucağına oturmak vs. abartı bence biraz fazla çocuk gibi davranıyorsun sen bence. Ben en fazla sarılırım ve öperim. (tabii sonra bir şey istediğimi falan sanıyorlar :D) Fazla abartıyorsun bence sen.

Arkadaş edinmeye çalış. Sonra arkadaşlarını al biraz böyle uzak mekanlara git xd, al arkadaşlarını git kadıköy gibi mekanlara git takıl. Biraz ergence davranmaya başlayabilirsin ama yavaş yavaş düzelirsin.

Van da yaşıyorum arkadaşlarım hepsi tatile şehir dışına çıkmış.
Güzel dostum hayat seni, sen fark etmeden öyle bir şekilde büyütecek ki... Sen zevkini çıkar dert etme böyle şeyleri.

Gerçekten mi?

Arkadaşlar 16 yaşındayım çocuk gibi davranıyorum. Sürekli evdekileri öpüyorum, babamın kucağına oturuyorum evdekilerle oynamak istiyorum. Evdekilerin yüzüne elliyorum, yüzüyle oynuyorum ve evdekilere sarılıyorum. Sürekli ilgi istiyorum ailem bana laf dinletemiyor. Bana "çocuk gibi davranma, sen bebek değilsin. Akıllı ol, deli gibi davranıyorsun, kendine gel" diyorlar. Bende üzülüyorum. Bugün babam bana bu yüzden bağırdı ve ailem bana kızdı. Dediler "sen niye çocuk gibi davranıyorsun? Bu yaşına gelmişsin hala çocuk mu kalacaksın? Bu huyundan vazgeç artık, genç bir adam gibi davran, olgun davran sen yarın bir ortama gitsen sırf çocuk gibi davrandığın için seninle dalga geçecekler" diyorlar hep bana. Bu yazdıklarım size saçma gelebilir ama bunları yazarken gözlerim doldu, ağladım. Bu durumuma üzülüyorum. Nasıl genç gibi davranacağım? Moralim bozuldu. Sizce ne yapmalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler hepinize.

Bro en onemlisi yaptigin hareketlerin çocukca olup olnadigi bilincine varabilmen eger bunun bilincindeysen yapacagin şey basit bir sekilde bu hareketleri birakmak. Eger ki yaptigin hareketlerin çocukca oldugunu dusunmuyorsan sikinti buyuk.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı