Çocuk ile ne yayını yapılabilir?

Eğitici içerikler çıkartabilirsiniz. Sayılar ve renkler ile başlayıp; genel kültür düzeyinde soru - cevap yapabilirsiniz. YouTube ve Twitch neden sadece oyun ve goygoy mekanı olarak kullanılıyor anlamıyorum.

Oğlunuzu para kazanmak için kullanmayın.

Buradaki amaç para kazanmak değil tamamen oğlumun isteği üzere düşünülmüş bir proje şöyleki artık izlediği programlar ona basit ve saçma gelmeye başladı bazı şeyleri anlayıp yorumlayabiliyor bana da dediki baba bende bir YouTube sayfası açıp bu tarz video ve oyunlar oynamak istiyorum, imkanımız var o zaman denemekten bir şey olmaz. Ayrıca kendi yorumlaması ve anlatması benim hoşuma gidiyor kendine güveni ve diksiyonu için güzel bir eğitim ve hobi kazanç kısmına gelirsek yt TW'den kazanç öyle kolay değil maalesef.

Merhabalar arkadaşlar,

Daha önceden Twitch ve YouTube yayın yapıyordum fakat 2 yıl kadar ara verdim. Şimdi yeniden yapmak istiyorum. Bu sefer oğlumla birlikte bu işe el atacağız. Oğluma YouTube kanalı ben de Twitch'ten bu işe el atmayı düşünüyoruz. Sizce çocuk platformu olarak ne yapmalıyız?

İnternet hızım: 35 Mbit download, 7 Mbit upload.

Hello Neighbour gibi herkese hitap eden oyunları oynayın. Ekstradan oğlunuz okuma yazma biliyorsa aynı kitabii okuyup değerlendirin. Ve en önemlisi doğal olun.

Kaç yaşında oğlunuz? 6 7 yaşında ise oyuncak videoları tutar.En az 2 milyon.
Oğlum 6 yağında ilkokul birinci sınıf öğrencisi ve kendisi yorumlayıp anlatmak istiyor.
olabilir hemen hemen bütün karakterleri biliyor ve Edgar sevdalısı :)
Hello Neighbour gibi herkese hitap eden oyunları oynayın. Ekstradan oğlunuz okuma yazma biliyorsa aynı kitabii okuyup değerlendirin. Ve en önemlisi doğal olun.

Cevabın için teşekkürler, okumayı ve yazmayı yeni yeni öğreniyor ama dediğiniz oyunu SeSegel kanalından takip ediyordu

Çocuğunuzla kaliteli içerikler yapın sıkıntı yok da aylık 5K civarı kazanca gelecek kadar izlenme sayısı olmadan para kazanmayı açmayın derim. Aylık 100TL bir kazancınız olsa bile 5 yıl sonra vergi borcu çıkar boşa kafa ağrıtır. (Kusura bakmayın YouTube'a içerik yapmak isteyenleri görünce uyarmadan edemiyorum.)

Çocuğunuzla kaliteli içerikler yapın sıkıntı yok da aylık 5K civarı kazanca gelecek kadar izlenme sayısı olmadan para kazanmayı açmayın derim. Aylık 100TL bir kazancınız olsa bile 5 yıl sonra vergi borcu çıkar boşa kafa ağrıtır. (Kusura bakmayın YouTube'a içerik yapmak isteyenleri görünce uyarmadan edemiyorum.)

Teşekkür ederim yorumun için halihazırda bana ait bir yt kanalım var site nickimle aynı, burada amacımız kazanç değil oğlumun bu şekilde çevre yapmasını sağlamak ve ona bir şeyler katmak kazanç kısmına gelirsek bizzat kendisininin yorumu bu "kazandığım para olursa hediyeler alıp dağıtırız baba"içerik olarak oyun ve eğlenceli aktiviteler yapmak istiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı