Çocuklardan hilafet çağrısı

EKAloji

Decipat
Makaleler
4
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Şey gibi, savaşta çocukların arkasına saklananlar; çocuklara bir şey yapılamayacağını biliyorlar.

Reny.

Decapat
Hilafet gelse kim halife olacak ki? Türkiye'de onu da geçtim Dünya'da öyle biri var mı şu an? Ali Erbaş mı olacak, Hasan Ruhani mi olacak? Yoksa Suudi Arabistan kralı mı olacak? Kendi fikri olmayan çocukların bu olaylara alet edilmesi de saçma.

Makaleler
1
Yer
C:/Turkey/Tekirdağ/Şarköy
Bu imkansız diye biliyorum. Anayasanın ilk maddelerinden bazılarının değiştirilmesi teklif dahi edilemez. Ve bu yasaların içinde rejimin cumhuriyet olduğu var.

EKAloji

Decipat
Makaleler
4
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Bu imkansız diye biliyorum. Anayasanın ilk maddelerinden bazılarının değiştirilmesi teklif dahi edilemez. Ve bu yasaların içinde rejimin cumhuriyet olduğu var.
Evet, hayalperest çok olunca böyle videolar çıkıyor ama.

Makaleler
1
Yer
Ayrıca günümüzde doğru düzgün insan kalmamışken yapılması mantıksız. Eski zamana göre güzel bir yönetim olabilir ama şu an her şey değişik.

Makaleler
1
Yer
IV. Değiştirilemeyecek hükümler

MADDE 4
.– Anayasanın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2 nci maddesindeki Cumhuriyetin nitelikleri ve 3 üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.

Yukarı