Çocukların Cinsellik Psikolojisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çocuğu bir kenara çek. ''Ne lan bunlar! ''Bunları ailene göstericem'' gibi fazla ağır ve küfürlü olamayan cümleler söyle. Daha sonra 1-2 gün takip et veya sevgiline ''Kardeşini özledim bize getirsene '' de. Çocuğun eline tableti ver. Daha sonra bak eğer aynı olaylar yine var ise bu sefer sevgiline söyle o da annesiyle babasına söylesin. Çünkü bu yaştaki çocuğun bu kadar kanlı ve vahşet dolu oyunlar oynaması sakıncalı.

Çocuğu bir kenara çek. ''Ne lan bunlar! ''Bunları ailene göstericem'' gibi fazla ağır ve küfürlü olamayan cümleler söyle. Daha sonra 1-2 gün takip et veya sevgiline ''Kardeşini özledim bize getirsene '' de. Çocuğun eline tableti ver. Daha sonra bak eğer aynı olaylar yine var ise bu sefer sevgiline söyle o da annesiyle babasına söylesin. Çünkü bu yaştaki çocuğun bu kadar kanlı ve vahşet dolu oyunlar oynaması sakıncalı.

Az önce annesine söyledim. Çocuğun başında babası yok, sabahtan akşama kadar tablet, pc oynuyor. Annesi bana bunu engellemenin bir yolunu bulmamı, sonra da onu güzelce uyarmamı söyledi. Eğer bir daha böyle şeyler ararsa annesine söylemekle tehdit etmem gerektiğini söyledi. Tablete bir kaç oyun indirip internet bağlantısını keseceğim. Bilgisayara da @Egemen in dediği programı yükleyip kısıtlayacağım. Bu arada annesi de beni tebrik etti bu davranışımdan dolayı kaynana point kastım :aşk:

Fazla abartmıyor musunuz :/ Bence bu sadece merak. Store'larda çıkan o oyunlardan bir tanesini görmüştür ve merak etmiştir bence. Sonra onu bulamayınca aramaya çalışmış olabilir.
Ben o yaşlardayken, Gta Vice City'de, elime bıçkı motoru alıp milleti kesiyordum. Biliyorum bunu hepimiz yapıyorduk bence. Ve ekrana sıçrayan o kan damlalarını gördükçe zevk alıyordum.
Satanist mi oldum ?

Fazla abartmıyor musunuz :/ Bence bu sadece merak. Store'larda çıkan o oyunlardan bir tanesini görmüştür ve merak etmiştir bence. Sonra onu bulamayınca aramaya çalışmış olabilir.
Ben o yaşlardayken, Gta Vice City'de, elime bıçkı motoru alıp milleti kesiyordum. Biliyorum bunu hepimiz yapıyorduk bence. Ve ekrana sıçrayan o kan damlalarını gördükçe zevk alıyordum.
Satanist mi oldum ?
Sadece kesici alet ve benzeri olsa gene iyi. +18 içerikde var.

Satanist mi oldum ?
Senin dediğin çok farklı. Çocuk parmak kesme diye bir şey aratıyorsa bence bir sorun vardır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı