Çocukların Cinsellik Psikolojisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
24 yaşındasın senin küçüklük zamanında net veya tablet yoktu bu yüzden anlayamazsın. (Anlayamazsınız. :D) Şimdiki çocuklar öyle şeyleri çok araştırıyor özellikle popo olan şeyleri. Merak edilecek durum yok gayet normal.

Bakın, sanalda böyle şeyler yapılması bana göre tamamen meraka dayanıyor. Eğer gerçek hayatta, buna benzer şeyler yapmaya kalkışırsa, bu çocukta kesinlikle bir problem var demektir.
+18'e gelince, Giysi giydirmeden ileri gitmiş sadece. Daha neyin ne olduğunu bilmeden, bir şeyler bulmaya çalışmış...
Ailesinin, bu çocuğu gözetim altında filan tutmasına gerek yok. Biraz göz kulak olsalar yeterli. Öyle bir şeye giriştiği anda, bir sorun var demektir.
Eğer çok üstüne gidilirse, hiçbir şey yokken, hiç istemeyeceğimiz şeyler de olabilir.

4 e geçen bir kuzenim var. Bende ona bilgisayarı vermiştim. Geri aldığımda bilgisayarın geçmişinde benzer arama sonuçlarıyla karşılaştım. Facebook u da açık bırakmıştı. Arkadaşlarıyla olan mesajlaşmalarını okuduğumda bu sorunun arkadaş çevresinden kaynaklandığını anladım.

Popo ve çıplak kız arattığı için bu kadar yüklenmeyin derim :) O yaşta benim de elime verilse tablet, bilgisayar emin olun ben de aratırdım böyle şeyleri.
Merak yani, popoyu merak etmeyeceğiz de neyi merak edeceğiz.

Popo ve çıplak kız arattığı için bu kadar yüklenmeyin derim :) O yaşta benim de elime verilse tablet, bilgisayar emin olun ben de aratırdım böyle şeyleri.
Merak yani, popoyu merak etmeyeceğiz de neyi merak edeceğiz.
Abi peki parmak kesme, sapıklı işkence, kanlı işkence, işkence oyunları bunlara ne demeli ?

Mesela git amcana dayına falan ver bilgisayarı ilk sorduğu soru geçmişi nasıl silerim olur. :D

Yahu bunlara ne gerek var. En basitinden mesela internette filim izliyosunuz yandaki çıkan sex ürünleri ve diğer erotik reklamları görüyor ve oradaki birkaç kelimeyi aratıyor ordan çıkan başka kelimeleri aratıyor ve arkadaşlarından veya çevreden duyduğu şeyler derken olay buraya varıyor. Normaldir kanlı içeriğe gelirsek vahşet erkeklerin içine işlemiştir. Üretimden var bu. :)

Sevgilinize söyleyin hocam. Cinsel içerikleri geçtim işkence felan yazıyor. Allah korusun çocuk satanist olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı