CoD MW serisi Remastered olarak oynanır mı?

MUHAMMEDDDDDDDD

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. CoD MW serisi orijinal mi Remastered mı oynamalıyım? Grafik dışında orijinalleriyle bir fark var mı? 3. oyunun Remastered'in kötü olduğunu söylüyorlar onu orijinal mi oynamalıyım sizce? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla 3.oyunun Remastered'ı yok oyun direk reboot yedi sıfırlandı hikaye siz hangi seriden bahsediyosunuz 2019'da başlayan CoD MW serisimi yoksa 2007'de başlayan seriyi mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki oyun ne peki farklı bir seri mi?

@CLAUDRESSED

Söylediğim gibi MW serisi 2019'da reboot yedi ve yeniden başladı aynı karakterler ama farklı hikaye.

Bakın altta bıraktığım fotoğraflar yeni seriden ve cidden 3.oyun çok kötü ama ilk 2 oyun mükemmel ben 2019u oynadım 2022'yi oynuyorum şu an cidden güzel oyunlar bunlarda.

Oynamaya değer başka CoD oyunu var mı hikayeli olarak.

CoD Black Ops 1-2-Cold War, World at War 2, çoğu kişi sevmez ama adwanced warfare ve ghost bu oyunlar bayağı iyidir.

Dosya Ekleri

• header.jpg
    header.jpg
    31,9 KB · Görüntüleme: 5
  • 1.jpg
    1.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 4
  • 3.jpg
    3.jpg
    21 KB · Görüntüleme: 3
Bakın altta bıraktığım fotoğraflar yeni seriden ve cidden 3.oyun çok kötü ama ilk 2 oyun mükemmel ben 2019u oynadım 2022'yi oynuyorum şu an cidden güzel oyunlar bunlarda.

CoD Black Ops 1-2-Cold War, World at War 2, çoğu kişi sevmez ama adwanced warfare ve ghost bu oyunlar bayağı iyidir.

Hocam Modern Warfare 1 remasterd için yama var mı kurabileceğim ben bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı