CoD: Warzone FPS arttırma

Lejax

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: RTX 4060
CPU: Ryzen 7 7735HS
RAM: 24GB 4800 MHz DDR5
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisi - Öğrenci
Sistemim:
GTX 750 Ti.
AMD FX-6100.
12 GB RAM.
Arkadaşlar sistemim bu oyun için düşük biliyorum. En azından düşük ayarlarda oynayabilmem lazım ama ne yaptıysam otuzu bile zar zor gördüm. Oyunlarda iyi ayar yaptığımı düşünüyorum ama bu oyunun sadece DirectX12 desteği olması beni zorladı. Ekstra olarak Config ayarlarından bir şey yapabilir miyim? Mümkünse oyun biraz seçilir olsun. Yani direkt çözünürlük ölçeklendirmesini düşür demeyin lütfen. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izleyebilirsiniz. Tek CS:GO için değil tüm oyunlarda geçerli. İsterseniz zaten CS:GO ile ilgili olan kısımları atlaabilirsiniz.

Aktif olarak COD MW oynuyorum, Warzone değil, Multiplayer oynuyorum. Yapabileceğin tek şey oyun içi grafikleri kısıp sahip olduğun ekran kartının denetim panelinden ayar çekmek. Maalesef başka alternatifin yok, COD CS GO gibi ince ayar yapmana olanak sağlamıyor. Overclock bile o sistemde 3-5 FPS'den fazlasını verdirmeyecek. Sistemi yükseltmek zorundasın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izleyebilirsiniz. Tek CS:GO için değil tüm oyunlarda geçerli. İsterseniz zaten CS:GO ile ilgili olan kısımları atlaabilirsiniz.
Bunlar zaten yapılı.
Bu videoyu denemiştim, işe yaramamıştı.
Çözünürlük dışında Overclock yapabilirsiniz.
Pin girişi olmayan ekran kartında OC çok fayda edeceğini sanmıyorum. Zaten soğutucusu uygun değil.
Aktif olarak COD MW oynuyorum, Warzone değil, Multiplayer oynuyorum. Yapabileceğin tek şey oyun içi grafikleri kısıp sahip olduğun ekran kartının denetim panelinden ayar çekmek. Maalesef başka alternatifin yok, COD CS GO gibi ince ayar yapmana olanak sağlamıyor. Overclock bile o sistemde 3-5 FPS'den fazlasını verdirmeyecek. Sistemi yükseltmek zorundasın.
Arada haftasonları oynanabilen Multiplayer modunda sıkıntı çekmiyordum. Hatta grafikleri yükseltiyordum. Neyse önümüzdeki zamanlara artık.

Ekran kartı çöp Şahin'den Renault perfrmansı bekleyemezsin.
Öyle bir beklentim yok zaten. Kötü olduğunu kendimde biliyorum. 30 civarı alsam yeter. Ayrıca yaptığınız kıyaslama eksik. Mesela Toros'da Renault...

Yeni konular

Geri
Yukarı