CoD Warzone ileride ücretli olur mu?

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu konuda fikriniz neler ücretli olacağına dair bir açıklama söylenti vs. var mı? Ya da paralı olursa bu oyun, oyun dünyasına nasıl bir etki yaratır hangi oyun daha fazla oynanır? Bu konuda kafamda endişeler var yardımınız gerekli. Benim bildiğim beta olmadığı için oyun artık ücretsiz kalır ya da oyunu bir kere oynadım diye oyun paralı olsa da hep bende kalır.

Arkadaşlar bu konuda fikriniz neler ücretli olacağına dair bir açıklama söylenti vs. var mı? Ya da paralı olursa bu oyun, oyun dünyasına nasıl bir etki yaratır hangi oyun daha fazla oynanır? Bu konuda kafamda endişeler var yardımınız gerekli. Benim bildiğim beta olmadığı için oyun artık ücretsiz kalır ya da oyunu bir kere oynadım diye oyun paralı olsa da hep bende kalır.

Free to play çıkan bir oyun ileride ücretli olacağını sanmıyorum. Adamlar zaten mikro ödemelerden dünyanın parasını kazanıyor.

Sonradan ücretli olma gibi bir durum olmaz ama karlı olmazsa güncellemeye bırakırlar yeni özellik gelmez. Oyun içi ödemelerden iyi para kazanıyorlar diye biliyorum niye para kazanırken işi bozsunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı