CoD: Warzone nasıldır?

İlginç.1080p'de 13 bile görmüyorum. Sizin arka planda çok şey açık herhalde. Çünkü ultrada sizinki 20GB falan ister. Ama Warzone ultrada oynayıp 16GB yetmiyor diyen görmedim hiç.
16GB yetmiyor demedim, 15GB kullanımı gördüm sadece. Çoğunlukla 14 civarlarında geziyor. Arka planda tarayıcı dahi kapalıydı.

16GB yetmiyor demedim, 15GB kullanımı gördüm sadece. Çoğunlukla 14 civarlarında geziyor. Arka planda tarayıcı dahi kapalıydı.
Yetmiyor dedin manasında demedim bende zaten. Basit mantık yürütmesi yaptım ama anlaşılmamış:(
Lowde böyleyse sende, ultrada 20 ister herhalde diye düşündüm. Ultrada oynayan hiç kimsenin de böyle bir durumda karşılaşmadığını bildiğimden sorunun senin PC'de olduğunu anlatmaya çalışmıştım. Sorun da değil aslında da fazla kullanım yani.
Veya belki de bu oyunun low ile ultrası aynı miktar bellek kullanıyordur.

Yetmiyor dedin manasında demedim bende zaten. Basit mantık yürütmesi yaptım ama anlaşılmamış:(
Lowde böyleyse sende, ultrada 20 ister herhalde diye düşündüm. Ultrada oynayan hiç kimsenin de böyle bir durumda karşılaşmadığını bildiğimden sorunun senin PC'de olduğunu anlatmaya çalışmıştım. Sorun da değil aslında da fazla kullanım yani.
Veya belki de bu oyunun low ile ultrası aynı miktar bellek kullanıyordur.
Kusura bakma anlamamışım demek istediğini.

Sanırsam, RAM miktarım oyun için yeterli değil. Bu oyunun neden bu kadar fazla bellek kullandığını anlayamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı