CoD Warzone yeni güncelleme detayları

Oyuna güncelleme geldikten sonra ekran kartım MSI RTX 2060 Gaming Z Full ayarlarda 64 dereceyi geçmezken güncellemeden sonra 70 derecelere kadar çıkıyor. Bu sorunla karşılaşan arkadaş var mı?

Bugün yayınlanan yeni güncelleme hakkında;

• Yeni playlist değişiklikleri.
  • Cyber Attack Pro; takım oyuncularını kaldırmaya ihtiyaç duymadan hızlı bir oyun temposu yeni bir oyun modu.
  • Gunfight 3v3 Sniper modu
  • Bu modda yeniden doğuş olacak.
  • Çatışmalar arasındaki dengeler eşitlenecek.
  • Ayrıca double XP, double weapon XP, double Battle Pass seviye ilerleme süreci bu hafta 03 Nisan saat 18:00'a (Avrupa saati) kadar devam edeceği açıklandı.

Yalan konuşmuşum 880/910 çıktı :D :D Almanya'dayım Erasmus+ yapıyorum da. Koronadan dolayı COD'a sardım yurtta. Bu arada burası bir yurt. Antalya'da 200/5 netim var 100 tl ödüyorum Vodafone. Burada yurt interneti böyle.

Eki Görüntüle 522246
a.. ben böyle işin lan kafayı yedim abi. Tama biliyoruz oralarda internetler böyle de hani gözle görünce de tekrar tekrar beynimden vurulmuşa dönüyorum. Burda ki ISS lerin hepsinin a.. aldıkları paralar haram zıkkım olsun. Şu internete burada 3000-5000 tl isterler hatta daha fazla. Yazık ya.. Kanka nasıl bir duygu? hani ne bilim oyun oynarken ya da internette gezinirken nasıl hissediyorsun aktarır mısın biraz daha kıskanalım :)

a.. ben böyle işin lan kafayı yedim abi. Tama biliyoruz oralarda internetler böyle de hani gözle görünce de tekrar tekrar beynimden vurulmuşa dönüyorum. Burda ki ISS lerin hepsinin a.. aldıkları paralar haram zıkkım olsun. Şu internete burada 3000-5000 tl isterler hatta daha fazla. Yazık ya.. Kanka nasıl bir duygu? hani ne bilim oyun oynarken ya da internette gezinirken nasıl hissediyorsun aktarır mısın biraz daha kıskanalım :)

Valla haklısın ne desen. Bunu sadece şurda hissediyorsun mesela Warzone indiriyorum diyelim 100 mbps ile indiriyor bir tost yaparken oyunun tamamı inmiş oluyor. SSD'de yer olmadığı için oyun siliyorum ben diğerine geçerken o özgürlük var. Warzone siliyorum gta5 indiriyorum hemen sonra onu silip warzone haftada bir :D Ama Almanya'da torrent indirmek yasak olduğu için ve eve kadar ceza yolladıkları için daha tam keyfini çıkartamadım. Steam ücretleri de belli. Torrent indirememek koyuyor bi tek bu internete sahipken. 30 GB'lik video montajlayıp youtute'a saniyeler içinde yükleyip sonra bi hata gördükten sonra direkt videoyu silip yenisini hemen atabilmek ve yayınlamak güzel özgürlük. Discordda arkadaşlara oyun yayınını full hd verip oyunu yine 10 ping ile oynayabilmek var. Telefonda biriken tüm foto ve videoları drive'a saniyeler içinde gocunmadan atıp telefonu temizleyebilmek var. Bunlar aklıma gelen. Türkiye'de Tiwitch yayıncıları böyle değerlerin yarısı için güzel paralar döküyorlar özel müşteri olup. Ama burda herkesin hakkı böyle bir internet. Yani ünlü yayıncıysan gel Almanya'ya hem oyunlar avrupada olduğu için pingsiz güzel oyna hem de izleyenlere dropsuz 1080p yayın ver. Öte yandan bi avantajı yok öyle hissetmiyosun. Ekranım 4k olsa işte o zaman bu internet lazım olurdu film izlerken indirirken vs... Hayal ettim de üf... İşte bir şeye sahip olsan da insan doymuyor hacı o yüzden sallamak lazım boşver :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı