Çoğu üye neden hala Chrome kullanıyor?

Neden hala Chrome kullanıyorsunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    311
İyi bir bilgisayarım olsaydı kullanıyor olurdum, şu an Opera'dayım ve ungoogled-Chromium'a geçiş yapacağım.

Her ayarın yerini bildiğim için Chrome daha iyi geliyor aslında. Opera'nın da hemen hemen her şeyini öğrendim.

Herkesin kendine has sebepleri var hani.
Başlığı ilk okuduğumda suçluluk duygusu hissettim sebepsiz yere.
"Ulan acaba yanlış mı yapıyorum Chrome kullanırken?" diye.
Kullanıyorum, çünkü alışkanlık oldu artık.
Microsoft Edge denedim, Opera GX denedim, Firefox denedim, hiçbiri tutmadı Chrome'un yerini.

Konu hortladığına göre bana göre tek sebebi zamanından Microsoft Abinin Internet expolere ile yanlışlar yapması ve bunun üzerine Chrome da bundan faydalandı sonra ise iyi bir reklam pazarlaması ilede baş köşeye oturdu.

Alışkanlığımdan kullanıyorum, ayrıca abimle ortak kullandığımızdan dolayı. Kişisel bilgisayarım olduğu zaman Vivaldi ve Brave kullanmak istiyorum.

Yeni Edge'yi kapalı beta zamanından beri kullanıyorum. Beni Chrome2dan kurtardığı için şükrediyorum.

Chrome çok fazla sekme açtığınızda belli bir süre sonra şişmeye başlıyor ve anlamsızca PC'de kasmalara neden oluyordu. Edge'de şimdiye kadar hiç böyle bir şeye denk gelmedim. Chrome eklentilerinin tamamını da desteklediğinden eksisinden çok artısı oluyor.

Geri
Yukarı