Çok kiloluyum

Öncelikle doktora git ve kan testi yaptır. Tiroit falan gibi bir hastalığın olmadığına emin ol. Metabolizma sorunun yoksa diyet işi kolay. Diyetisyene gidip vakit kaybetme. İnternette programlar var.

Burada önerilen diyet programlarının hiçbirine uyma ilk olarak önce söyleyebilirim. Bir diyetisyene gidip verdiği programa olabildiğince uyun ve düzenli kardiyo ağırlıklı spor yapın. Hızlı bir şekilde kilo kaybetmeye başlarsınız zaten.

Ben 16 yaşındayım 1.80’im 3-4 ay önce 75 kiloydum diyet ve yürüyüşle 60 kiloya indim sen de verirsin kilo yemene dikkat edersen. Bu yaşta o fazla kilolarını vermeye bak ileride zorlanırsın kilo vermekte.

Yaş 15 kilo 79 boy 179 kilo veremiyorum diye bir şey yokmuş gayet basitmiş aslında sporumu yaptım düzgün beslendim rahat bir şekilde kilo verdim şimdi 73 kiloya düşeceğim hedefime çok bir şey kalmadı :)

Hocam kilo vermekte sıkıntı yok ama o kiloyu korumak zor ya o kadar güzel yemekler var ki Adana'da yaşıyorum 73 kgyim boy 175 kilomu korurken içim parçalanıyor şahsen.
Sabah vakti canım döner, lahmacun kebap çekiyor :D

Geri
Yukarı