Kiloluyum, ne yapmam lazim?

BRNBaran

Centipat
Daha fazla  
Selam. Ben 13 yasinda, 100 kiloya ulasmis, 1.65 boyunda bir erkek veledim :)

Size sorum su: Ayda nasıl 7 veya 8 kilo kaybedebilirim? Gunluk kalori ıhtiyacimi hesapladim, 2,600 cikti. Kalori hesaplamayi biliyorum ama kiloyu daha hizli kaybetmek ıstiyorum cunku 2019 araliklarda korona basladigi ıcin ve bizi de eve tikadiklari ıcin +25, 30 kilo aldim. Rica ediyorum, yardimci olun.

Size sorum su: Ayda nasıl 7 veya 8 kilo kaybedebilirim? Gunluk kalori ıhtiyacimi hesapladim, 2,600 cikti. Kalori hesaplamayi biliyorum ama kiloyu daha hizli kaybetmek ıstiyorum cunku 2019 araliklarda korona basladigi ıcin ve bizi de eve tikadiklari ıcin +25, 30 kilo aldim. Rica ediyorum, yardimci olun.
Bende bi aralar 10 kilo almıştım. 1 hafta aburcuburu kesip 5 kilo verdim haftada.Karnım doyunca bırakyorum.

Bisiklet, yüzmek, doğru beslenme. Uykudan önce yemek yememe. Düzenli uyku. Tempolu yürüyüş. 2. tabağı yemediğin sürece fark edersin kiloları verdiğini. Küçüksün, metabolizman çok hızlı. Vermen de alman kadar kolay olur.

14 yaşındayım knk 40 kilo zor oldum sen kilo vermek istiyosun ben almak ama aşırı değil ve senin için üzüldüm bro.

Eğer durumun iyi ise bir diyetisyene gitmeni öneririm. Sana göre en doğru ve işe yarar listeyi o sana hazırlayacaktır. Aynı zamanda her hafta durumunu takip edeceği için nasıl ilerlediğini göreceksin. Hem diyetini sürdürüp hem de her gün en az 45 dk egzersiz yaparsan çok iyi sonuç alacağını düşünüyorum.

Geri
Yukarı