Çok kıskançlık nasıl yenilir?

yuzarsifff

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yaşım daha küçük ama ben bir kızı sevdim ve 1 aydan uzun süredir sevgiliyiz. Benim sorunum şu ki ben fazla kıskancım. Sevgilimle aynı sınıftayız. Asık kıskançlığımın sebebi de bu diye düşünüyorum. Mesela onun hiçbir erkekle konuşmamasını ve zaman geçirmemesini istiyorum.

Bu çok ağır geleceğini düşündüğümden bari az konuş ben çok rahatsız oluyorum diyerek çok kez anlaşamamazlığımız olmuştu ama her seferinde bir şekilde halletmiştik. Instagram'ında bile hiçbir erkekle takipleşmemesini istiyorum bunun konusu önceden de çok açılmıştı ama geçenlerde hesabındaki tüm erkekleri çıkarttırmıştım, okul açıldıktan sonra bu bir iki gündür erkeklerle konuşuyor. Özellikle önünde oturan bir çocuk var çocuk da arkadaşım ve gerçekten neredeyse her teneffüsten sonra konuşuyor onunla ama konuştuğu konuların o çocuğun sevgilisi hakkında olduğunu aralarındaki bir şeyi düzeltmeye çalıştıklarını söylüyor ve o çocukla çok konuşuyorsun dediğimde hayır sana fazla geliyor diye cevap veriyor bana. Ne yapacağımı şaşırdım, Instagram'ında tüm erkekleri çıkarttı demiştim.

Bugün sınıftaki birkaç erkeği tekrardan eklemiş iyice sinirim bozulmaya başladı. Ben aşık olmak istemiyorum bana çok zarar veriyor, artık bu ilişki ama seviyorum bugün özellikle yanına gittiğimde beni hiç istemiyor gibiydi. Ama istediğini söylüyordu. Okuldan sonra dershanedeyken yanıma geliyor ve benimle gerçekten güzel konuşuyor. Ama okulda gerçekten çok moralimi bozuyor, artık sınıfta tüm arkadaşlarım her gün mutsuz gözüktüğümü söylüyor. Hocalar bile bunu dile getirdi ben mi çok kıskancım yoksa gerçekten yaptığı şeyler normal mi bilmiyorum, normalse bile çok rahatsız oluyorum. Bu hislerimi nasıl yenebilirim? İçimde çok dert olmuştu bu olay. İçimi dökmek istedim biraz ne olur yardımcı olun bana.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı