Karanlıktan korkuyorum

Kendinize göre ayarlayın işte :D yavaş yavaş zorluğu yukarı çeke çeke en son karanlıkla alakalı en ufak korkunuz kalmayacak hale getirin kendinizi. Zamanla olacağına inanıyorum ben.

Tavsiye için teşekkürler. Bir de bir yorumu nasıl yardımcı oldu diye etiketliyorum? Hani en yukarıda oluyor ya bu yorum sorunuma yardım etti diye. Bir de iki yorumu öyle seçebiliyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiye için teşekkürler. Bir de bir yorumu nasıl yardımcı oldu diye etiketliyorum? Hani en yukarıda oluyor ya bu yorum sorunuma yardım etti diye. Bir de iki yorumu öyle seçebiliyor muyum?
Rica ederim. Çözümden bahsediyorsunuz sanırım. Sadece 1 mesaj çözüm olarak işaretlenebiliyor. Rapor bölümünden "Çözüm" olarak raporlayabiliyorsunuz. Ancak benim mesajlarımı çözüm olarak raporlamayın. Bu konu çözüm işaretlemeye uygun bir konu değil çünkü. Öneri ve tavsiyelere çözüm verilmiyor.

Çözümden bahsediyorsunuz sanırım. Sadece 1 mesaj çözüm olarak işaretlenebiliyor. Rapor bölümünden "çözüm" olarak raporlayabiliyorsunuz. Ancak benim mesajlarımı çözüm olarak raporlamayın. Bu konu çözüm işaretlemeye uygun bir konu değil çünkü. Öneri ve tavsiyelere çözüm verilmiyor.

Anladım. Teşekkürler.

Hatırlamıyorum knk.
Filmin ismi neydi acaba?

Bol bol maruz kalarak yenebilirsin herhalde. Şahsen, önceden intihar edecek duruma gelmiş insanım fakat cesaret edemiyordum. Sonradan şunu fark ettim "bu dünyada ölümden de korkmuyorsam, beni korkutacak bir şey kalmadı sanırım" mantığı ile şu hayatta artık sayılı şey beni korkutuyor.

Karanlık korkun var mıydı peki? Bundan sonramı korkunu yendin?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı