Çok telaş yapan bir insanım

rybrak

Centipat
Çok paranoyak bir insanım örnek vereyim, benim ablam 17 yaşında ve 18 yaşında birisiyle sanalda sevgili, çok uzak şehirlerde oturuyorlar fakat çok paranoyak oluyorum ablama bir şey yapar diye bayağı korkuyorum. Konuştuğu tip panelci bir tip o beni korkutuyor, ailem falan biliyor ama ne bileyim. Bu hayatta hep ne olursa en kötü şeyler aklıma geliyor bir olayla ilgili, hem moralim bozuluyor arkadaşlarımla konuşuyorum fakat anlayamıyorlar beni, dalga geçiyorlar. İyi günler.

Çok paranoyak bir insanım örnek vereyim, benim ablam 17 yaşında ve 18 yaşında birisiyle sanalda sevgili, çok uzak şehirlerde oturuyorlar fakat çok paranoyak oluyorum ablama bir şey yapar diye bayağı korkuyorum. Konuştuğu tip panelci bir tip o beni korkutuyor, ailem falan biliyor ama ne bileyim. Bu hayatta hep ne olursa en kötü şeyler aklıma geliyor bir olayla ilgili, hem moralim bozuluyor arkadaşlarımla konuşuyorum fakat anlayamıyorlar beni, dalga geçiyorlar. İyi günler.
Kankam işinde profesyonel psikologla görüşen daha iyi sorunlarını rahatça anlatır çözüm bulursunuz. Psikologa gitmeye kötü gözle bakma sorunu olmayan insanlara bile faydası vardır.

Kaygılanma problemin var sanırım. En kötüsünü düşünmek çok da kötü değil ama bunun için dünyanın sonuymuş gibi kaygılanmak seni çok yıpratır ki çoğunlukla da en kötüsü olmaz. Her şey bir şekilde çözüme ulaşıyor bunları kafaya takmadan hayata devam etmek lazım. Bunlar kendime basit düşüncelerim yanılıyor olabilirim profesyonele danışmak en iyisi.

Panel deyince koptum Max ilişkileri 2 hafa sürer emin ol.
Zarar vermez zatem Max yapaca şeyler smsbomber atar T.C. nizi bulur e-Okul a filan girer.
Olsun benim amcam kadar paranoyak değilsindir diye düşünüyorum 90ı geçince eli ayana dolanıyor viraja 100 ile girdim kalpten gidiyordu :D

Panel deyince koptum Max ilişkileri 2 hafa sürer emin ol.
Zarar vermez zatem Max yapaca şeyler smsbomber atar T.C. nizi bulur e-Okul a filan girer.
Olsun benim amcam kadar paranoyak değilsindir diye düşünüyorum 90ı geçince eli ayana dolanıyor viraja 100 ile girdim kalpten gidiyordu :D
Ablam öyle soyad verecek birisi değil ama gerçek hayatta buluşmalarından vs. korkuyorum ilişkileri 2-3 aydır var ama ne biliyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı