Çok toxic birisiyim ne yapmalıyım?

CS:GO, LoL ve Valorant'ı bırakın.

Ben dünya üzerinde gördüğüm her yerde, her canlıyı, her nefes alan insanı, her varlığı kendi dinime davet etsem hoşuna gider mi? Şahsen bunu yapmak benim hoşuma gitmez.

Öncelikle biz önümüze gelen her insanı dinimize davet etmiyoruz. Arkadaşın sorununa bir çözüm getirmeye çalışıyoruz. Arkadaşta farklı bir konu olan herhangi bir dine inanma isteğini dile getirdi. Biz de çok ufak dinimizden bahsettik. Ayrıca biz dinimize davet ediyor isek sende aynı şekilde inançsızlığa (dinsizliğe) davet ediyorsun.

Umarım çünkü artık bir dine inanmam gerekiyor gibi geliyor bana. Dinsiz insanların intihar etme oranı daha yüksek çünkü.

Eğer bir konu açarsan sana seve seve yardımcı oluruz. Ayrıca herhangi bir inanca sahip olan insanlarda sana farklı öneriler yapabilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle biz önümüze gelen her insanı dinimize davet etmiyoruz. Arkadaşın sorununa bir çözüm getirmeye çalışıyoruz. Arkadaşta farklı bir konu olan herhangi bir dine inanma isteğini dile getirdi. Bizde çok ufak dinimizden bahsettik. Ayrıca biz dinimize davet ediyor isek sende aynı şekilde inançsızlığa (dinsizliğe) davet ediyorsun.

Eğer bir konu açarsan sana seve seve yardımcı oluruz. Ayrıca herhangi bir inanca sahip olan insanlarda sana farklı öneriler yapabilirler.

Ben inançsızlıktan bahsetmedim ama en iyisini sen bilirsin, Müslüman da olsam bunu söylerdim. Objektif düşünmek diye buna deniliyor. Arkadaş konuyu amacından saptırıyor, ve siz de pop-up gibi olaya giriyorsunuz. Arkadaş dinsizler intihar ediyormuş dedi ben de sebebini belirttim, ayrıca bilimsel konulardan bahsettim insan psikolojisine göre gayet normal şeyler bunlar. Ama arkadaşımız yaşından ve büyük ihtimalle çevresinde sizin gibi insanlar bulunduğundan dolayı olayları çok farklı yorumluyor.

Ben inançsızlıktan bahsetmedim ama en iyisini sen bilirsin, Müslüman da olsam bunu söylerdim. Objektif düşünmek diye buna deniliyor. Arkadaş konuyu amacından saptırıyor, ve siz de pop-up gibi olaya giriyorsunuz. Arkadaş dinsizler intihar ediyormuş dedi ben de sebebini belirttim, ayrıca bilimsel konulardan bahsettim insan psikolojisine göre gayet normal şeyler bunlar. Ama arkadaşımız yaşından ve büyük ihtimalle çevresinde sizin gibi insanlar bulunduğundan dolayı olayları çok farklı yorumluyor.

Sen kim oluyorsun da beni eleştiriyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı