Çok yalnızım

Ortamsız adam yalnız kalır. Üniversite veya iş ortamı olmadan çevre oluşmaz. O sebeple bir iş ve üniversite gerekli, buda senin elinde olan bir şey. Her koyun kendi bacağından asılır. Benim kendime yaptığım hataların bedelini ben ödüyorum. Herkes kendi hayatından sorumludur ve sorumlusu kendisidir.
Bakalım hocam Eylül'de okula başlıyorum ortam vb. olur umarım.

Bakalım hocam Eylül'de okula başlıyorum ortam vb. olur umarım.
Bak ben senden 8 yaş büyüğüm ve o yollardan geçtim. Sana tavsiyem sabırlı ve alttan alan taraf ol. Sabır eden her zaman kazanır, agresif geçimsiz ve utangaç asla olma. Her şeye de atlama rahatsız etme ve burnunu sokma. Ya normal adam olun su akar yolunu bulur zaten. 4/4'lük adam bulamazsın, herkes birbirini idare ediyor. Kafana göre adam istersen yalnız kalırsın. Buda bir tercihtir bir şey diyemeyiz. Kız ortamında uzakta durma, gidip Angelina'ların değil Ayşelerin peşinden koş. Brad pitt karizmasına sahip değilsen Angelina Jolie gibi hatun aramayacaksın. Eko sisteme uymayan yalnız kalır. Bol şans.;)

Bende yalnızım arkadaş falan yok ne yapalım artık. Arkadaşlara da güvenme benim arkadaşlar hiç mesaj bile yazmıyor ben de yazmıyorum. İyi bir kız, arkadaşın bir gün elbet olacaktır dua et, sabret.

Ben son 5 yıldır yalnızlığın tadını çıkarmaya başladım. Bu iyi mi kötü mü buna bile kafa yormuyorum. Hem neyin iyi ve neyin kötü olduğunu kim belirliyor ki? Toplumun ortak kanısı bu kadar mı önemli? Ben varım. Nokta. Ben yıldızlara bakıp uzun uzun düşüncelere dalıyorum. Nokta. Yaşıyorum. Bitti. Toplumun da, kanısının da ta anosakken anima koyuruge.

Ben son 5 yıldır yalnızlığın tadını çıkarmaya başladım. Bu iyi mi kötü mü buna bile kafa yormuyorum. Hem neyin iyi ve neyin kötü olduğunu kim belirliyor ki? Toplumun ortak kanısı bu kadar mı önemli? Ben varım. Nokta. Ben yıldızlara bakıp uzun uzun düşüncelere dalıyorum. Nokta. Yaşıyorum. Bitti. Toplumun da, kanısının da ta anosakken anima koyuruge.

Yalnızlık bence iyi bir şey arkadaşın olsa bir gün seni satabilir yaşadım da, o yüzden arkadaşlarla aram çok iyi değil.

Bakalım hocam eylül'de okula başlıyorum ortam vb. olur umarım.

Hocam insanlarla konuşmak zorunda değilsin kendinde böyle bir zorunluluk hissi oluşturma. Gittiğin okulda kafa dengi birilerini bulmaya çalış ama rahat takıl. Mesela ben lisedeyim ama kendimi hiç liseli çocukmuş gibi bir türlü göremiyorum arkadaşlarım gibi davranamıyorum kendimde biraz daha ciddi bir hava seziyorum. Arkadaşlarım yok değil çevremde insanlar var ama kafa dengime uyan birkaç insan var gerisi önemsiz benim için.

Bende yalnızım şu sıralar ama bunun sebebi benim ya. İnsanları istemeden kendimden uzaklaştırıyorum. Samimi olmaya çalıştıklarında farkında olmadan soğuk davranıyorum, bu da insanları itiyor haliyle. :/ Biraz hayattan keyif almaya başlamak lazım gibi.

Ya kardeşim çek votkayı dik kafaya iyi gelir belki yanına da 1 2 hap xanax da gömersin mis gibi hard reset olur senin için.

Şaka bir yana (ki bahsettiğim gerçekten işe yarayan bir şey.) bazen yalnız olmak güzel hissettiriyor. Evet ben de yalnızım benim de hiç bir başarım olmadı hiç bir iyilik yapmadım milletin zamanını tüketmekten başka bir şey yapmıyorum ama iyi kötü geçiyor be kral. Boşver yorma kendini bak daha 20'li yaşlarındasın miiis gibi hayat.

Kral @462002 çok iyi bir noktaya değindi. Sevgi, ilgi, dostluk beklediğin, beklenti içine girdiğin kimler kimler olmuştur, olacaktır. Ben çok sevildim, ben çok kalabalıktım, ben çok yalnız da kaldım, ben karadelikten daha da yalnız kaldım, beni sevenler de gittiler, sevmeyenler de gittiler, ben yine benim. Ben hep benim yanımda kaldım. Değişen bir şey olmuyor.
İnsanların sevgi ve hayranlığı tüketilen bir yiyecek gibi. Bu yiyecekten beslenmeye çalışmanın acizlik göstergesi olduğunu fark ettim. İnsanların sevdiği kişi olmak için çaba göstermedim. Hiç kimse için buna değmez. Ailen varsa yeter.
Senin yanlış yaptığın tek şey bunu kafanda problem haline getirmek.

Kral @462002 çok iyi bir noktaya değindi. Sevgi, ilgi, dostluk beklediğin, beklenti içine girdiğin kimler kimler olmuştur, olacaktır. Ben çok sevildim, ben çok kalabalıktım, ben çok yalnız da kaldım, ben karadelikten daha da yalnız kaldım, beni sevenler de gittiler, sevmeyenler de gittiler, ben yine benim. Ben hep benim yanımda kaldım. Değişen bir şey olmuyor.
İnsanların sevgi ve hayranlığı tüketilen bir yiyecek gibi. Bu yiyecekten beslenmeye çalışmanın acizlik göstergesi olduğunu fark ettim. İnsanların sevdiği kişi olmak için çaba göstermedim. Hiç kimse için buna değmez. Ailen varsa yeter.
Senin yanlış yaptığın tek şey bunu kafanda problem haline getirmek.

Bu hayatta kimseye güvenmemek lazım güler yüzle davranır gün gelir kızların yanında dalga geçer arkadaşların yanında da.

Yeni konular

Geri
Yukarı