Çok yalnızım

kronos0

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Arkadaşlar normalde arkadaş çevrem geniştir ama millet sınava hazırlanıyor diye mi yoksa benden mi sıkıldılarsa konuşacak arkadaş bulamıyorum. Artık yapabileceğiniz bir şey yok ama birileri bilsin istedim. Niye bilmiyorum iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar normalde arkadaş çevrem geniştir ama millet sınava hazırlanıyor diye mi yoksa benden mi sıkıldılarsa konuşacak arkadaş bulamıyorum. Artık yapabileceğiniz bir şey yok ama birileri bilsin istedim. Niye bilmiyorum iyi günler.

Yalnız değilsin kardeşim bende de öyle :(

Çoğu kişi gibi ben de yalnızım fakat sıkılmıyorum hiç. Yalnızlık çok iyi geliyor bana. Kalabalık ortamlarda nefes alamaz duruma geliyorum. Hiç arkadaş çevrem olmadı, olmasını da istemem zaten.

Yalnızlıktan dolayı sosyal fobim oldu (ciddiyim) sizde de var mı internetten araştırabilirsiniz belirtilerini.

Birkaç yıl önceki ben. Merak etme daha kötü günler göreceksin. O güzel liseyi özleyip duracaksın.
Arkadaşlarınla sık konuş, arayı açma. Koptu mu gidiyor. Mümkün olduğunca da buluş.
Tavsiyem şimdilik otur sınava çalış. Sınavdan sonra da film/dizi izle, oyun oyna, kitap oku. Arada da çık hava al.

Gel sarılalım. Korona g... yesin. 🤭 🤗
Korona arkadaşım olacaksa onunlada sarılırım ;d(sarılmış gibi oldum teşekkürler).
Birkaç yıl önceki ben. Merak etme daha kötü günler göreceksin. O güzel liseyi özleyip duracaksın.
Arkadaşlarınla sık konuş, arayı açma. Koptu mu gidiyor. Mümkün olduğunca da buluş.
Tavsiyem şimdilik otur sınava çalış. Sınavdan sonra da film/dizi izle, oyun oyna, kitap oku. Arada da çık hava al.
Hacı sorma ya bide bizim okullar bi anda kapandı ya 12 de ne yapacaksak yapacaktık hiçbirşey yapamadık şimdiden o arka sırada oturup arkadaşlarla sohbet etmeyi özledim tavsiyene uyacağım belki iyi bir üniversite kazanırsam birazda olsa düzelir hayatım daha kötü günleride görmüştüm onlardanda kötüsünü göreceğimi biliyorum ama hayırlısı olsun yinede teşekkürler.
Çoğu kişi gibi ben de yalnızım fakat sıkılmıyorum hiç. Yalnızlık çok iyi geliyor bana. Kalabalık ortamlarda nefes alamaz duruma geliyorum. Hiç arkadaş çevrem olmadı, olmasını da istemem zaten.
Sen kafayı sıyırmışsın.

Geri
Yukarı