Giyim Columbia pantolon 1700 TL

Siyah ve mavi rengi var bana mavi rengin bedeni uyduğundan onu sipariş verdim kendi sitesinde pantolonun fiyatı 6K'yı geçik. Tabii o fiyatı hak etmediğinden eminim denemek isteyen alabilir.

Hocam bir pantolona 1700TL verilmez hocam ben o paraya 2 tane marka pantolon alırım (genel kullanım için alacaksanız).

Son düzenleme:
Marka anlayışı LCW ise belki.

Bizim milletin içine işlemiş dandik markalardan giyinmek, dandik yiyecekler tüketmek iki kalite gösterince far görmüş tavşana dönüyorlar.

Ben bu Columbia pantolona 1700 TL vermem tarzım değil ama beğendiğim model olsaydı nedir canım. 4 tane kıytırık pantolon alacağıma 1 tane alırım tam alırım.

Bizim milletin içine işlemiş dandik markalardan giyinmek, dandik yiyecekler tüketmek iki kalite gösterince far görmüş tavşana dönüyorlar.

Ben bu Columbia pantolona 1700 TL vermem tarzım değil ama beğendiğim model olsaydı nedir canım. 4 tane kıytırık pantolon alacağıma 1 tane alırım tam alırım.

Vallahi kesenin ağzını açıp kaliteli ürünün tadını alınca yıllarca rahat giyiyorsunuz. Diğer kalitesiz ürünlerde uğraşıyor insan. Fiyattan kazanıp, kaliteden, kullanımdan veriyorsunuz işte.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz ucuz ürünler ya Türkiye yada Bangladeş üretimi, ve kalitesiz. Bu marka dahil ve muadili markaların giyim ürünlerini kullanıyorum fiyatlarını hiç hak etmiyorlar. Tahminimce bu ürün Bangladeş üretimi. Gidin bunların çakmaları var ve yerli üretim, onları alın daha iyi. :) Columbia abartılacak bir marka değil, ortalama bir markadır. Bu paraya kaliteli bir tane Softshell bir tanede kot pantolon alırsınız. İlla Outdoor giyime merakınız varsa Helly Hansen markasını öneririm, çok memnunum. Ayrıca bunlar günlük giyilecek pantolonlar değil ve çok abes durur. :D

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı