İnceleme Comnet Geçiş Süreci ve Yaşamadığım Sorunlar

logo-wide.svg

Millenicom 35'lik paket kullanıyordum. Sorunum yoktu. Amma velakin 160 liraya yükseldiğine dair bir mesaj aldım. Comnet'i gözüme kestirmiştim zaten.
Dün başvuruda bulundum. 3 saate geçişi yaptılar. Bugün aradılar. Onaylıyor musunuz diye. Onaylıyoruz dedik.
10 saniyeliğine internet kesildi ve geldi hemen kurulumdan sonra. Kurulum dediğim de kullanıcı adı ve şifreyi modem arayüzüne girmek.
100'lük pakete başvuru yaptım. Ama 100'e yakın alamayacağımı biliyordum. Benim altyapı netspeed ve millenicom'a göre max 52 mbps destekliyor.
Ve aldığım hız bu:
1671710546936.png

Steam'de 7.2 megabyte indirmeye ulaştı. La şu an çok mutluyum. Evet millet 1000 kullanıyor sen buna mı seviniyorsun diyebilirsiniz. Evet buna seviniyorum. Çünkü 10 yıldır lanet olası 8 mbps internet kullanıyorum. Buna geçince Porsche'a binmiş gibi oldum.

Geçiş çok hızlıydı. İnternet başvuruyu yaptık. 1 gün bile olmadan aradılar. Onaylıyor musunuz onaylıyoruz faslı falan. 1 dakikalık konuşma sonrası internet bağlatıldı.
Hiç sorun yaşamadım. İnşallah da yaşamam.

1671710960069.png

Hat değerlerim bunlar.

Size de 30 gün bana da 30 gün kazandıracaktır.
Eğer mobil uygulama üzerinden NFC destekli telefonla başvuru yaparsanız evrak kargolamadan 1 günde geçiş sağlayabilirsiniz.

Eğer sorun olursa bu konuya ekleme yaparım.

Ping testi yapabilirim isterseniz sadece bana öğretmeniz gerekiyor nasıl yapılıyor diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Netspeed 'e yol verme zamanı gelmiş. Fiyatlar daha uygun. Benim zaten müşteri temsilcisi gibi bir beklentim yok, netspeed'e de ulaşılmıyor hiçbir türlü 😃

Netspeed 'e yol verme zamanı gelmiş. Fiyatlar daha uygun. Benim zaten müşteri temsilcisi gibi bir beklentim yok, netspeed'e de ulaşılmıyor hiçbir türlü 😃
Hocam bunların müşteri hizmetleri sorunlu deniyordu ama bence çok iyi. Destek talebi açıyorum. 1 dk içinde cevaplıyorlar. 1 . 53 mbps (Göknet'e göre) almam gerekirken bunlar 61 veriyor. Comnet'e geçerseniz benim kodumla üye olur musunuz rica etsem?

Ben de ComNet kullanıyorum data center istanbulda olduğu için (ben de istanbuldayım) ping 7 alıyorum. 1 senedir kullanıyorum 5-10 kere net gitmiştir. Yazdığımda ise alt yapı çalışmaları yüzünden gittiklerini söylemişlerdi. TTNet alt yapı var ben de ama çöp. ComNet ondan çok daha iyi.

Merhaba,
Az önce geçişim tamamlandı. Evde test edeceğim bakalım hız testlerim nasıl gelecek. Dün başvurdum, bu gün tamamlandı. Hızlı oldu baya geçiş.

Akşam neti kullanabildim evde, hız testlerinde Turknet'ten aşağı kalır sonuçlar görmedim, ping falan da düşük. Olumsuz bir durum şuan için yok. Bakalım önümüzdeki günlerde neler olacak.

Geri
Yukarı