Comnet Operatör Geçişi Ücretsiz mi?

Arsenik

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, Comnet'in sitesinde 2 gün içerisinde mevcut interneti ücretsiz bir şekilde Comnet'e geçirebileceğimiz yazıyor. Ancak bu taahhüt olayı ne oluyor? Ayrıca binamda FTTH altyapı bulunmakta tavsiye eder misiniz? @erengore

Merhaba arkadaşlar, Comnet'in sitesinde 2 gün içerisinde mevcut interneti ücretsiz bir şekilde Comnet'e geçirebileceğimiz yazıyor. Ancak bu taahhüt olayı ne oluyor? Ayrıca binamda FTTH altyapı bulunmakta tavsiye eder misiniz? @erengore
Ben oldukça memnunum. Müşteri hizmetleri de bana göre nezaketli olduğunuzda problem yaratmıyor. Aslında çok ilgililer. Benim şimdiye kadar ki problemlerim çözüme ulaştı. FTTH'de nimet ancak VDSL kullanıcılarında beğenmeyenler çıkıyor. Ben oldukça öneririm hocam.
Screenshot_20210219_151747_org.zwanoo.android.speedtest.jpg

Test İstanbul Talido A.Ş. Serverine yapılmıştır. Boluda oturuyorum.

Modem/Router olarak TT cihazının dışında bir cihaz kullanıyorum.

Hocam reklam olarak geçmez umarım ama YouTube Mert Kuşkapan hocamıza bakabilirsiniz.

Ben oldukça memnunum. Müşteri hizmetleri de bana göre nezaketli olduğunuzda problem yaratmıyor. Aslında çok ilgililer. Benim şimdiye kadar ki problemlerim çözüme ulaştı. FTTH'de nimet ancak VDSL kullanıcılarında beğenmeyenler çıkıyor. Ben oldukça öneririm hocam. Eki Görüntüle 886760
Test İstanbul Talido A.Ş. Serverine yapılmıştır. Boluda oturuyorum.

Modem/Router olarak TT cihazının dışında bir cihaz kullanıyorum.
Dediğiniz gibi FTTH altyapı olduğundan sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum. Taahhüt bitmesine yaklaşık 4-5 ay kaldı ve beklemek istemiyorum açıkçası. "Mevcut internet hizmetinizi sadece 2 gün içerisinde Comnet Fiber Internet'e ücretsiz geçirebilirsiniz. " Sitesinde böyle bir ifade gördüm acaba cayma bedelini karşılıyorlar mı?

Dediğiniz gibi FTTH altyapı olduğundan sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum. Taahhüt bitmesine yaklaşık 4-5 ay kaldı ve beklemek istemiyorum açıkçası. "Mevcut internet hizmetinizi sadece 2 gün içerisinde Comnet Fiber Internet'e ücretsiz geçirebilirsiniz. " Sitesinde böyle bir ifade gördüm acaba cayma bedelini karşılıyorlar mı?
Cayma bedeli konusunda karşıladıklarını düşünmüyorum ancak belki biriyle özel görüşme yaparsanız belki esneklik sağlayabilirler. Yetkili biriyle görüşün hocam Cayma bedeli konusunda.

Bu arada Çarşamba başvurmuştum. Cuma internet vardı öğleden sonra. (Geçiş işlemi değildi.)

Cayma bedeli konusunda karşıladıklarını düşünmüyorum ancak belki biriyle özel görüşme yaparsanız belki esneklik sağlayabilirler. Yetkili biriyle görüşün hocam Cayma bedeli konusunda.

Bu arada Çarşamba başvurmuştum. Cuma internet vardı öğleden sonra. (Geçiş işlemi değildi.)
Tamamdır, en iyisi müşteri hizmetlerini aramak olacak sanırsam. Bu arada 100 Mbps paketinde çok iyi hızlar alıyorsunuz.

Tamamdır, en iyisi müşteri hizmetlerini aramak olacak sanırsam. Bu arada 100 Mbps paketinde çok iyi hızlar alıyorsunuz.
Kullandığım cihazla da alakalı olabilir diye düşünüyorum anormal değerler çünkü. TT modeminde pek böyle olmuyor. 95-140 arası bir hız alırsınız diye tahmin ediyorum hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı