Cooler Master K500 RGB kasa iyi mi?

@Mithat Berhan Kasa güzel ama ben 300 TL'ye almıştım.

Genel olarak iyi bir kasa diyebilirim. Tek eksisi pleksi yan kapakla gelmesi, temperli cam olsa bu fiyata bulamazdım herhalde. Stok fanlar soğutma ve ses konusunda fena değil. Yine de P400A varken onu alırdım ben olsam.
Benim attığım kasada temperli cam yok mu ? Soğutması ve malzeme kalitesi güzel olsa yeterli.
Neden özellikle QP Bilişimden? Diğer yerlerden alsanız ne olacak ki.

Bu arada benim kasa önerim budur F/P olarak:

Onun haricinde Airhawk Duo olabilir.
Arkadaşımın QP takıntısı var. Diğer siteler ile hep sorun yaşadığı için QP Bilişimden satın alıcak.

Benim attığım kasada temperli cam yok mu ? Soğutması ve malzeme kalitesi güzel olsa yeterli.

Arkadaşımın QP takıntısı var. Diğer siteler ile hep sorun yaşadığı için QP Bilişimden satın alıcak.
Ucuza bulabiliyorsaniz ordan alin ozaman veya ayni fiyata ama sanmiyorum orada 580 tlye bulacağınızı sinerjide coğu kisi tarafindan kullanan kanitlanmış bir site

Arkadaşım malesef daha fazla artıramıyor bütçesini. Yani genel olarak bu kasa iyi diyorsunuz. O halde satın alıcağız. Teşekkürler cevaplar için.
En iyisini yapiyor kasayı gorunum icin degil hava akisi icin aliyoruz bazilari gorunume onem verip frisby felan aliyor bir sure sonra cop edior biraz gorunuste onemli tamam ama bu corsair delta yeterli bence

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı