Cooler Master MasterBox Lite 5 vs Thermaltake Versa N21

Hangi Bilgisayar Kasası?

• MasterBox Lite 5 80 600W USB 3.0 Pencereli MidTower Kasa

Oy: 9 90,0%
  • Thermaltake Versa N21 80 Plus 600W

Oy: 1 10,0%

• Oy verenlerin toplamı
    10

Kcin

Hectopat
Sistem toplayacağım ancak kasa konusunda kararsız kaldım.(aslında Corsair 400C Clear White almak istiyorum ama maalesef bütçemi aşıyor daha fazla para geçerse elime muhtemelen onu alacağım ama şu anlık planlarımda yok) Başlıktaki iki bilgisayar kasasından hangisini almak daha mantıklı? Cooler Master çok şık ancak üst kısımda sıvı soğutma desteği yok. Versa N21 de idare eder ancak onun da güç kaynağı ve hardisk saklama kısmı yok ve materyal bana daha kalitesiz geldi. Sizin görüşlerinizi almak istedim, sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem toplayacağım ancak kasa konusunda kararsız kaldım.(aslında Corsair 400C Clear White almak istiyorum ama maalesef bütçemi aşıyor daha fazla para geçerse elime muhtemelen onu alacağım ama şu anlık planlarımda yok) Başlıktaki iki bilgisayar kasasından hangisini almak daha mantıklı? Cooler Master çok şık ancak üst kısımda sıvı soğutma desteği yok. Versa N21 de idare eder ancak onun da güç kaynağı ve hardisk saklama kısmı yok ve materyal bana daha kalitesiz geldi. Sizin görüşlerinizi almak istedim, sizce?
Cooler Master Box Lite 5 öneririm. 4 fan ile geliyor sanırım, sıvı soğutma destekliyor 360 mm' ye kadar. Videolarda önde 3 adet geldiğini görmedim. Sinerji ile konuştuğumda 4 adet dedi, 3 adet kırmızı 1 adet siyah.

Son düzenleme:
Bilmiyorum mantıklı bir seçenek olur mu hazır konu açılmışken de sormuş olayım. MasterBox Lite 5'ın yerine Phanteks p400 + 500W 80+ PSU mantıklı bir hareket olur mu? Önermek isterim çok hoşuma gidiyor kasa. Ama 300 TL Phanteks p400 için mantıklı bir fiyat mı?
Phanteks P400 de gerçekten güzel bir kasa fakat PSU'ya ayrı para gidecek, burada senin kararın devreye giriyor. Fiyatı uygunsa bütçen yetiyorsa al.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı