Cooler Master MB511 650W 80+ kasada PSU arızası ve PSU önerisi

Bende de aynı sorun var incelendiğinde beni de bilgilendirir misiniz
Bugün incehesap ile iletişime geçtim ürünü yetkili servise gönderdiklerini söylediler. Daha sonra yetkili servisi de aradım yapılacak olan işlem hakkında bilgi verilmedi. Sadece en kısa sürede işleme alıp gönderileceği söylendi. 3 günlük bir ürünün direk değiştirilmesi gerekirdi sonuçta geldiğinde arızalıydı. tahminimce 15 günden önce elime ulaşmayacak

Merhaba,

PSU'lu satılan kasalarımızın içinde Türkiye'de ayrı olarak satılan PSU'lar bulunuyor. Fiyat avantajı bu yüzden ortaya çıkıyor. Kutu, nakliye gibi ek giderler olmadığı için kasa ve PSU'yu ayrı almak, ikisinin bundle şeklinde almaktan pahalı oluyor.

PSU'nuz şu an Vektron teknik servisindedir ve gerekli işlemler yapıldığında size geri gönderilecektir. Değişim veya onarım işlemina Vektron karar verdiği için bir şey diyemiyorum şu anda.

Bugün PSU geri geldi fan değişimi yapılmış. Ses şuan kesildi
Tamamdır teşekkürler
Merhaba,

PSU'lu satılan kasalarımızın içinde Türkiye'de ayrı olarak satılan PSU'lar bulunuyor. Fiyat avantajı bu yüzden ortaya çıkıyor. Kutu, nakliye gibi ek giderler olmadığı için kasa ve PSU'yu ayrı almak, ikisinin bundle şeklinde almaktan pahalı oluyor.

PSU'nuz şu an Vektron teknik servisindedir ve gerekli işlemler yapıldığında size geri gönderilecektir. Değişim veya onarım işlemina Vektron karar verdiği için bir şey diyemiyorum şu anda.
Vatandan servise yollatırsam ödünç psu verirler mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı