Cooler Master MWE 750 watt 80+ Gold alınır mı?

Swatprens

Hectopat
Güç kaynağımı değiştirmeyi düşünüyorum sistemimi güncellemeye karar verdim ama Power'dan emin olamadığım için buraya da bir konu açmak istedim şu anda kullandığım Power Cooler Master GX Bronze 650W yaklaşık 8 9 yıl oldu ve değiştirmeyi düşünüyorum bir arkadaşımdan Cooler Master MWE 750watt 80+ Gold alacağım ama asm (pwr_ok) kaç olduğunu bulamadım çok fazla forum incelemeye baktım ama sadece iyi ya da kötü olduğundan bahsetmişler forumdan foruma değişiyor geçik me süresini bilen var mı ona göre almayı planlıyorum da ya da almaya değer bir ürün mü? Garantisi vs duruyor çünkü.

Güncelleyeceğim Sistemin Hakkında

Fiyatı ne kadar? Cooler Master'ın güç kaynakları üzmez ancak 750W Gold olanları biraz eski sanırsam. En son çıkardıkları 1050 ve 1250W'lık MWE V2 Gold güç kaynakları muazzam.

Güç kaynağımı değiştirmeyi düşünüyorum sistemimi güncellemeye karar verdim ama Power'dan emin olamadığım için buraya da bir konu açmak istedim şu anda kullandığım Power Cooler Master GX Bronze 650W yaklaşık 8 9 yıl oldu ve değiştirmeyi düşünüyorum bir arkadaşımdan Cooler Master MWE 750watt 80+ Gold alacağım ama asm (pwr_ok) kaç olduğunu bulamadım çok fazla forum incelemeye baktım ama sadece iyi ya da kötü olduğundan bahsetmişler forumdan foruma değişiyor geçik me süresini bilen var mı ona göre almayı planlıyorum da ya da almaya değer bir ürün mü? Garantisi vs duruyor çünkü.

Güncelleyeceğim Sistemin Hakkında

Aynı PSU'yu bende uzun süre kullandım.
Yeni sisteme taktım saat gibi.
Fanı biraz sesli çalışıyor o kadar.
Kullanmaya devam et derim çok sağlam model.

Fiyatı ne kadar? Cooler Master'ın güç kaynakları üzmez ancak 750W Gold olanları biraz eski sanırsam. En son çıkardıkları 1050 ve 1250W'lık MWE V2 Gold güç kaynakları muazzam.
2019 ürünün her halde 5 yil garantileri oluyor.
Aynı PSU'yu bende uzun süre kullandım.
Yeni sisteme taktım saat gibi.
Fanı biraz sesli çalışıyor o kadar.
Kullanmaya devam et derim çok sağlam model.
Master Gx Bronz dan bahsediyorsun her halde, Rtx 3090 ve Ryzen 5800x ile 9 yıllık power kullanmak ne kadar mantıklı olur karar veremiyorum 😁

@Swatprens

Verimlilik kaybı olur, ciddi miktarda enerji tüketecek çünkü. Bir de 9 yıl dayanmış zaten, daha nereye kadar kullanacaksın? Mezara kadar seninle gitmeyecek ya.

Hahahaha haklısın 🤣 şu an bütçemi zorlayıp almak istemiyordum aslın da 2-3 aya değiştiririm diye düşünüyordum arkadaşım kullanmadığı PSU varmış konu da belirttim onu alıp da kullanabilirim artık duruma göre.

Geri
Yukarı