Cooler Master Sickleflow 120 vs Arctic Bionix P120

Seyitbeyler

Hectopat
İyi günler kasamın fanlarını yenilemek istiyorum ve bu 2 fan arasında kararsız kaldım sizce hangisini almalıyım? Sickleflow'u daha uyguna alacağım fiyatına takılmayın. Yardımcı olursanız sevinirim.
Kasa: Aerocool are One Eclipse.

Neden bu iki fan arasında kaldın ki?
Attığım fanlar performans olarak daha iyi gibi sanki.

Neden bu iki fan arasında kaldın ki?
Attığım fanlar performans olarak daha iyi gibi sanki.
Akasayı biliyorum ama çok bilinmedik markalara bulaşmak istemiyorum. Ayrıca Cooler Master biraz uyguna geliyor o yüzden aklımda vardı. Üstelik pek RGB sevmediğimden dolayı Arctic’e bir tık daha sıcak bakıyorum.

Akasa'yı biliyorum ama çok bilinmedik markalara bulaşmak istemiyorum. Ayrıca Cooler Master biraz uyguna geliyor o yüzden aklımda vardı. Üstelik pek RGB sevmediğimden dolayı Arctic'e bir tık daha sıcak bakıyorum.

AB120'nin CFM değeri oldukça iyi, ARGB'siz kullansanızda oldukça iş görecektir diye düşünüyorum.

Kesinlikle SilverStone Air Blazer 120R fanları öneririm. Kasamda ki Corsair fanları söküp 7 tane bundan taktım.
O/C modunda 40 derece stabil çalışıyor sistem boşta. Valorant oynarken 55 dereceyi geçmiyor.

2 fan arasından hangisini almak daha mantıklı diye sordum ve sorduğum fanlar dışında her şey yazılmış. Yazan herkese teşekkür ederim ben Arctic fanları alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı