Core 2 E7200 sistem için ekran kartı önerisi

Bütçe
2500

EnesLY0

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımın ekran kartını güncellemek istiyorum. GT 730 önceliğim işlemcimi pek değiştirmek istemiyorum ama yine de işlemciyi değiştirip daha iyi ekran kartı alabilirim.

Sistem özelliklerim.
İşlemci: Intel Core 2 E7200.
Ekran kartı: R5 220.
Anakart: ASUS P5K SE.
Power: Red rock 450W.

Daha iyi ekran kartı alıp daha yüksek performans alabileceksem işlemci değiştirebilirim. Bütçe 2000-2500 arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
GT 1030 düşünebilirsiniz

İlk işlemciyi yükseltin, şu anki işlemcide hiçbir kartta verim alınamaz. Q9400 veya muadili bir işlemci tavsiye ederim. Sonra GT 1030 ayarında kartlar iş görür. Sonrası zaten darboğaz.

Kesinlikle Q9550 altı işlemci alınmamalı artık, işlemciyi de değiştirmeniz gerek ekran kartı yükseltmesiyle beraber.

Kesinlikle Q9550 altı işlemci alınmamalı artık, işlemciyi de değiştirmeniz gerek ekran kartı yükseltmesiyle beraber.
Q9550 1030 ti ile uyumlu mu peki ?

Şimdi baktım da internetten Türkiye'de yok gibi bulabilirsen atar mısın linkini ?

Q9550 1030 Ti ile uyumlu mu peki?

Şimdi baktım da internetten Türkiye'de yok gibi bulabilirsen atar mısın linkini?

400 500TL normalde etmez fakat bu piyasada yapacak bir şey yok, kaldı ki E7200'den kat kat performanslı olacağı kesin. Sahibinden'de var, oraya bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı