Coronavirüs için endişelenmeli miyiz?

Yazdıklarımı dikkatli okuyun din ile virüsü bağdaştırmadım.

Hangi sayfa ?

Linkini verdiğiniz sayfa. Bakın taşların ismi guidestone. Ne demek? Rehber taşı. Yani bu taşların üzerine yazılan şeyler rehber olsun diye yazılmış. Tekrar söylüyorum, bu şu an büyük devletler tarafından yapıldığı anlamına gelmez, yapıldığına dair bir kanıtınız varsa buyurun.

Linkini verdiğiniz sayfa. Bakın taşların ismi guidestone. Ne demek? Rehber taşı. Yani bu taşların üzerine yazılan şeyler rehber olsun diye yazılmış. Tekrar söylüyorum, bu şu an büyük devletler tarafından yapıldığı anlamına gelmez, yapıldığına dair bir kanıtınız varsa buyurun.
Rehber olsun diye ağzınızla söyleyip elinizle yazıyorsunuz. Benim büyük devletler tarafından yapıldığına dair kanıtım var ne kadar inanırsınız bilmiyorum fakat sizin büyük devletler tarafından yapılmadığına dair kanıtınız var mı?
İzleyebilirsiniz •
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hastalik bulasici. Hava, temas ile bulasiyor. Her nekadar bize yansitilmasada ulkede maalesef bu virus var. Tedbirimizi simdiden almamiz gerektigini dusunuyorum.

1-Bu konu neden "Masaüstü Bilgisayarlar" bölümünde?
2-Bunu hangi moderatör onayladı?
Günlerdir uyku hali var, evet. Yazım yanlışı olan onlarca konu onaylanıyor. Düzeltilmesi için konular raporlanıyor, sözde moderatörler yine düzenliyor ancak düzenleme sonrası yazım yanlışları hala olduğu gibi duruyor. Bu yanlışlar konuya yapılan yorumlarda da değil, direkt konu yazısında.

Rehber olsun diye ağzınızla söyleyip elinizle yazıyorsunuz. Benim büyük devletler tarafından yapıldığına dair kanıtım var ne kadar inanırsınız bilmiyorum fakat sizin büyük devletler tarafından yapılmadığına dair kanıtınız var mı?
İzleyebilirsiniz •
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben niye yapmadıklarına dair kanıt sunayım? Yapıldığını iddia eden sizsiniz? Ben size ejderhalar yoktur diye kanıt sunun desem sunabilir misiniz? Eğer verdiğiniz video kanıtsa, ki bana sadece başkalarının yorumu gibi geldi, böyle bir kanıt bulamayacağınızı düşünüyorum, işten çıkınca izleyeceğim.

Ben niye yapmadıklarına dair kanıt sunayım? Yapıldığını iddia eden sizsiniz? Ben size ejderhalar yoktur diye kanıt sunun desem sunabilir misiniz? Eğer verdiğiniz video kanıtsa, ki bana sadece başkalarının yorumu gibi geldi, böyle bir kanıt bulamayacağınızı düşünüyorum, işten çıkınca izleyeceğim.
Evet haklısınız kanıt sunun derken saçmaladım. Ama videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum izledikten sonra görüşlerinizin değişeceğine eminim.

Türk insanı komplo teorilerine niye bu kadar fazla inanıyor anlamıyorum ayrıca hiç kimse nüfus azaltma projesi olarak bi virüs yaymaz mutasyona uğradıktan sonra kendi kontrollerinden çıkacağını bildikleri için izlemeniz için şuraya bilgi dolu ve komplo teorilerinden uzak bir video bırakayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı