Corsair 275R vs Phanteks P350X

Vasc

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Corsair'in görüntüsü aşırı hoşuma gidiyor. Fakat son zamanlarda P350X'in de görüntüsü az da olsa hoşuma gitmeye başladı. 275R'ı uzun zamandır almayı düşünüyordum. Fakat Nanokatalog'tan alacağım için (başka yerde satılmıyor) 15 gün kadar beklemekte pek istemiyorum açıkçası. İkisinin de kablolaması kolay gibi gözüküyor. Hava sirkülasyonu ikisinin de iyi. Fakat dediğim gibi kararsız kaldım. Çünkü 2 gün sonra işlemciyi alarak bilgisayarı tamamlıyorum. P350X beni üzer mi? Siz hangisini tercih ederdiniz? 275R için 15 gün beklemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de iyi. Hangisi hoşuna gidiyorsa onu al. Nanokatalog'dan alacaksan, stokta yoksa 15 günden fazla bile bekleyebilirsin. Termal macun için 28 gün bekledim.
Gerekirse uzay montaj kullanırım hocam. Zaten anakart için 1000 serisi Ryzen işlemci bulamazsam bilgisayarcılardan BIOS güncellemesi için teknik servise gidecek anakart. Muhtemelen aynı süreye denk gelir diye düşünüyorum.

Ayrıca sizin tercihiniz ne yandan olurdu hocam ?

Benim oyum Phanteks' ten yana. Tasarım ve hava akışında daha iyi görüyorum. Kaliteli olarak elime alıp denemediğimden bilemiyorum ama ikisi de kalite bakımından iyi diye düşünüyorum.

P350X kullanıyorum, memnunum, HDD montajı dışında her şey çok kolay. Ön kapak plastik onun dışında metal. Sorunuz varsa yanıtlayabilirim.

p350x 1.jpg

p350x2.jpg
Not : Soğutucunun silikonları kayboldu kelepçeledim yamuk duruyor. :dikkatli:

Bence P350X al ışıklı mışıklı bize bakıyor :D
RGB sevdam yok hocam. Sade renklerin uyumundan yanayım. Olsa da olur olmasa da olur. Özellikle 275R'ın içine toplanan sistemdeki renk uyumlarını görünce RGB hevesim kalmadı.
P350X kullanıyorum, memnunum, HDD montajı dışında her şey çok kolay. Ön kapak plastik onun dışında metal. Sorunuz varsa yanıtlayabilirim.

Eki Görüntüle 345472
Eki Görüntüle 345473Not : Soğutucunun silikonları kayboldu kelepçeledim yamuk duruyor. :dikkatli:
Tek fanla gelmiyor muydu hocam ?
Benim oyum Phanteks' ten yana. Tasarım ve hava akışında daha iyi görüyorum. Kaliteli olarak elime alıp denemediğimden bilemiyorum ama ikisi de kalite bakımından iyi diye düşünüyorum.
Hocam yurtdışında 275R'ın içine toplanan kasalarda ki renk uyumu tüm ilgimi ona yönlendirdi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı