Corsair 275R vs Phanteks P350X

Mesajınızı yeni görüyorum hocam, kusura bakmayın. Kasayı aldım maalesef fakat sinerjiye geldiğinden haberim vardı. Açıkçası 550 lira bir kasaya veresim yoktu hâlâ da yok ki zaten kasayı aldım. Fakat hâlâ görüntüsü P350X'ten daha çok hoşuma gidiyor. Siz tercihinizi ne yana kullandınız ?

Ben şuan monitörü alıcam bu hafta içi inşallah önümüzdeki hafta içi de p350x i alacağım sanırım. P350X in iç hacmini merak ediyorum ufak gibi gözüküyo fotolarda bide hava akışı için yeterli sayıda fan gelmediğinden ekstra fan almak gerekiyo onlarda kafamı kurcalamakta halen

Ben şuan monitörü alıcam bu hafta içi inşallah önümüzdeki hafta içi de p350x i alacağım sanırım. P350X in iç hacmini merak ediyorum ufak gibi gözüküyo fotolarda bide hava akışı için yeterli sayıda fan gelmediğinden ekstra fan almak gerekiyo onlarda kafamı kurcalamakta halen
Kasa şuan elimde hocam. İç hacmi geniş merak etmeyin. Hava akışı iyi bir kasa. Ben ekstra fanla satılan modelini almıştım tek fanla geldi. Sonra arayıp görüştüm ve ikinci fanı gönderdiler. Kasanın yeri iyiyse bence şuanlık 2 fan yeter bir öne bir de egzoz şeklinde. Ama ekstradan bir tane alınması da faydalı olur.

Kasa şuan elimde hocam. İç hacmi geniş merak etmeyin. Hava akışı iyi bir kasa. Ben ekstra fanla satılan modelini almıştım tek fanla geldi. Sonra arayıp görüştüm ve ikinci fanı gönderdiler. Kasanın yeri iyiyse bence şuanlık 2 fan yeter bir öne bir de egzoz şeklinde. Ama ekstradan bir tane alınması da faydalı olur.

hangi siteden aldınız acaba eksktra fanla bende almak istiyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı