Corsair 760T incelemesi

Hocam konu dışı olacak afedersiniz ama sormadan edemedim, siz bir Corsair kullanıcısı olarak dış görünüşe göre sizce Corsair'in Air 240 modelini mi yoksa 380T modelini mi beğendiniz ?

Beyaz benim de hoşuma gidiyor ama diğer parçalarım hep kırmızı ve siyah ağırlıklı olduğu için siyahı tercih ettim.

İmzayı bilerek güncelemedim, daha sistemi içine kurup çalıştırmadığım için. Daha kasaya bazı modlamalar yapacağım ve alacaklarım var hepsi tamamlandığı vakit güncelleyeceğim.

@EmperorsChampion Önemli değil.

Şöyle söyleyeyim her 2 kasada gayet şık. Air 240 daha keskin hatlara sahip ve kutu şeklinde. Anakart dikey montaj yapılıyor.
380T ise biraz daha kavisli ve görselliği bol olan bir kasa. Kasayı taşıdığını söyledin, bu durumda 380T nin üzerindeki taşıma kolu tam sana göre. Diğer bir özellik fan kontrolcüsü olması. Ayrıca anakartı yatay pozisyonda montaj yapıyorsun. Yani iyice inceleyip karar vermek gerek.

@9Tails Teşekkür ederim daha iyisi senin olur inşallah.

Ama 380T alırsam anakart değiştirmem gerekecek. Air 240 mATX, 380T mITX. 380T'nin o taşıma kolu hoşuma gidiyor. Ama bir yandan da Air 240'ın 760T'deki gibi yan paneli görünce onu alasım geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…