Corsair C70 mavi led resimleri

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Beyler Corsair C70 kasama mavi led taktım aslında kırmızı düşünüyordum ancak yoktu aldığım elektirikçide neyse resimler bu şekilde aslında resimde çok güzel çıkmamış olabilir yakından bakınca inanılmaz şık oldu, yorumlarınızı bekliyorum. :D

u1237CL.jpg

RlJNA7i.jpg

w179a3j.jpg

UAU2wQC.jpg

ma1uHJL.jpg

ulvIOJO.jpg

C2GsJki.jpg

1BjojPj.jpg

r8xUwRF.jpg

hz1n10D.jpg

odlhaqH.jpg

oWAsl6y.jpg

582XtlI.jpg

iuZTORk.jpg

hCd51KC.jpg

Kardeşim aynısını ben de yapmak istiyorum ancak bir sorunum olmuştu. Bana yardım et lütfen :D

Bu şeritler 12 Watt ile çalışıyor diye biliyorum. Ben bu şerit için gerekli olan elektriği güç kaynağından mı aldın ?

Yok yav beni kandırdı arkadaşlarım olum fan al dediler hem fana sahip olmuş olursun hem de ışıklandırman olur dediler aldık kasanın içine hiç ışık vermedi sadece fana baktığın zaman ışığı görüyorsun. :D

Neyse şimdilik karmaşık oldu evet karmaşık olmasının bir nedeni var kablo uzun geldi kasa içine sadece etrafına taksam yeterdi fakat kablo uzun geldiği için kasanın içinde eğip büküp taktım ki sığdırabileyim ve dikkat ettiyseniz son resimde kablonun yarısı da dışarıda kaldı şimdilik kafama göre taktım ileride düzenlerim daha iyi bir şekilde fakat yakından bakınca o kadar kötü görünmüyor telefonun flaşı falan görüntüyü bozuyor. :D

Bu arada RAM'ler kırmızı ya mavi ışıkla birleşince sim siyah oldu RAM'ler inanılmaz görünüyor. :D

Kusura bakma kanka senin sorunu görememişim. ;) Hayır gücü güç kaynağından almadım özel bir aparat satılıyor ben 3 metre satın aldım sen 2 metre al bence elektirikçiye gidip Şerit Led söylersen anlar aparatı ayrı olarak alıyorsun bana 3 metre led ve aparat 30 TL'ye mal oldu.

Aparat bu.

OLPLebt.jpg

Ya bu aparat 12 Watt güç sağlıyorsa ben de oyuncak arabamdan kalma şarz makinalarımı kullanayım :D
Zaten şuan masamın altına LED çektim ve 12 Watt'lık şarz ile kullanıyorum. Düğme falan da yaptım.

Ben istiyorum ki kasa açılınca otomatikmen açılsın. Işıkları yakmak için şarz makinasını takmak zorunda kalmayayım.
Kardeşim, sence LED şeritler için gerekli olan gücü güç kaynağından alabilir miyim ? Sisteme zarar vermeyecek şekilde tabi.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı