Corsair Carbide 275R İçin Toz Filtresi Önerisi

Kocacigim

Hectopat
Daha fazla  
İtopya üzerinden Corsair Carbide 275R model kasasını aldım lakin İtopya bey sağ olsun sitesinde "Üst Hava Filtresi Kutuya Dahil Değildir" yazmaktansa kasanın kutusunun üstüne yazmış. Türkiye'de bulma gibi bir şansım var mı orijinalini, eğer yok ise herhangi (ölçüleri uyan) bir toz filtresi almak mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya üzerinden Corsair Carbide 275R model kasasını aldım lakin İtopya bey sağ olsun sitesinde "Üst Hava Filtresi Kutuya Dahil Değildir" yazmaktansa kasanın kutusunun üstüne yazmış. Türkiye'de bulma gibi bir şansım var mı orijinalini, eğer yok ise herhangi (ölçüleri uyan) bir toz filtresi almak mantıklı mı?
Temperli cam olan modelde toz filtresi olduğunu çoğu tüketici bilmiyor. Tempersizde ise toz filtresi yok. sitelerde de belirtilmemekte. lakin bazı sitelerde fotoğraflardan anlaşılıyor. ben incemelerinde fark ettim bu durumu.
Filtre bulabilirmisin bilmiyorum fakat kendin yapmayı deneyebilirsin.

Temperli cam olan modelde toz filtresi olduğunu çoğu tüketici bilmiyor. Tempersizde ise toz filtresi yok. sitelerde de belirtilmemekte. lakin bazı sitelerde fotoğraflardan anlaşılıyor. ben incemelerinde fark ettim bu durumu.
Filtre bulabilirmisin bilmiyorum fakat kendin yapmayı deneyebilirsin.
nasıl yapabiliriz kendimiz? bir rehber veya video gibi bir şey var mı bildiğiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı