Corsair Carbide 275R kasa yeterli mi?

Bence beyaz alın. Corsair'i alın gitsin. İncelemelerine baktım, sizi kesinlikle üzmez. Hem sisteminizle uyum olur. Soğutması gayet iyi.
Zaten soğutmasından korkuyorum, nedense. Ön tarafı kapalı ya, nasıl hava alacak içeriye de hava akışı sağlanacak diye düşünüyorum. Örneğin şu kasanın hava akışıyla kıyasalayabilir miyiz? Önü açık, ızgaralı.
Kasa şık ve kompak bir kasa. Sistem fanları gürültülü değil. Kasanın boyutları biraz minimal olduğu için montajda zorlanabilirsiniz. Ayrıca üst tarafa kalın radyatörlü sıvı soğutmalar takmak mümkün olmayabiliyor. Benimki sığmadı ve egzoz tarafına takmak durumunda kaldım. Fanlar anakarttan kontrol edilebiliyor. Kasanın tek eksi tarafı cam panelin alyan vida olması. Pratik değil.
Hocam siz aldığınızda ön tarafta 3 fanıda takılımı aldınız acaba? Baktığım sitelerde önde 3 bölme olmasına rağmen teki takılı olarak satışa koymuşlarda. Söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Phanteks Eclipse P400a Rgb Temperli Cam Mid Tower Atx Beyaz Bilg - n11.com

İlla beyaz olacak diyorsanız güzel bir seçenek. Eğer bütçe el veriyorsa.
Teşekkürler hocam tavsiyeniz için.

Peki bu üründe fan hızları kontrol edilebiliyor mu? RGB'ler istenildiğinde söndürülebiliyor mu? Bu kontroller sağlanıyorsa nereden, sistem üzerinden de sağlanabilir mi?

Son olarak RGB'leri Asus Aura Sync anakartımla modlayıp, özelleştirebilir miyim?

Teşekkürler hocam tavsiyeniz için.

Peki bu üründe fan hızları kontrol edilebiliyor mu? RGB'ler istenildiğinde söndürülebiliyor mu? Bu kontroller sağlanıyorsa nereden, sistem üzerinden de sağlanabilir mi?

Son olarak RGB'leri Asus Aura Sync anakartımla modlayıp, özelleştirebilir miyim?

Bu linkten bakabilirsiniz. Asus AuraSync uyumlu ve RGB özelleştirilebiliyor. Tamamen kontrol edilebilir yapıda sanırım.

Güzel kasa, hava akımıyla ilgili sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Açıkçası kasa içindeki fanlar "İNANILMAZ" mühim değil. Ek olarak Spec-06 ve Sharkoon Pure Steel'e bakabilirsiniz. Ama 275R ve Spec-06'yı daha çok öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı