Corsair Carbide 275R kasa yeterli mi?

TT2-Felix

Centipat
Merhaba, iyi akşamlar herkese.

Corsair RM750X PSU.
ASUS Prime X570-PRO anakart.
ASUS ROG STRIX RX580 8 GB top ekran kartı
Ryzen 3900X işlemci.

Kasa olarak Corsair Carbide 275R almayı düşünüyorum. Parçalarımla uyumlu mudur? Bir uyuşmazlık var mıdır? Bakabilir miyiz beraber?

Ayrıca kasa için ne söylenebilir pek bir ayrıntı bulamadım internette? Fan hızları ve kalitesi nasıldır? Kontrol edebiliyor muyum örneğin?

Gürültülü müdür? Garantisi var mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim. :)

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa şık ve kompak bir kasa. Sistem fanları gürültülü değil. Kasanın boyutları biraz minimal olduğu için montajda zorlanabilirsiniz. Ayrıca üst tarafa kalın radyatörlü sıvı soğutmalar takmak mümkün olmayabiliyor. Benimki sığmadı ve egzoz tarafına takmak durumunda kaldım. Fanlar anakarttan kontrol edilebiliyor. Kasanın tek eksi tarafı cam panelin alyan vida olması. Pratik değil.

Ben kötü ürün tavsiye etmem. 😀 😄
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben kötü ürün tavsiye etmem. 😀 😄
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kötü diyedir diye değil hocam. :) 10k bayıldım bugün, her ayrıntısını inceledim de. Kasadan pek anlamıyorum maalesef iyi soğutsun, sessiz olsun, bir kaç kontrol imkanı sağlasın yeterli benim için. :)

Siz beyaz kasa istiyordunuz. Maalesef pek seçenek yok. NZXT var ama çok pahalı. Phanteks'in stokları bitmiş. Tek seçenek bu kalıyor. Şanslısınız ki bu da kaliteli bir kasa.

Son düzenleme:
Siz beyaz kasa istiyordunuz. Maalesef pek seçenek yok. NZXT var ama çok pahalı. Phanteks'in stokları bitmiş. Tek seçenek bu kalıyor. Şanslısınız ki bu da kaliteli bir kasa.
Şu nasıl sizce?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı