Corsair H100i Montaj Sorunu

alp oztürk

Hectopat
Daha fazla  
İnternetten H100i aldım, FX8320 işlemci ve 970A UD3P anakart kullanıyorum fakat şöyle bir sorunum var; önceden Thermaltake NIC C4 soğutucu kullanıyordum ve anakartın stok arka plakasını kaybettim, H100i'nin içinden sadece Intel arka plaka çıktı, şimdi montajlamam için stok arka plaka mı bulmam gerekiyor yoksa elimde mi patladı?

Cevabiniz için teşekkürler benim sogutucum v2 kare değil altigen gibi kutudan bracket çikti backplate çıkmadı sanirim stock backplate gerekiyor :(

Burada desteklediği yazmış. Ama ben de baktım, kutu İçinden AMD için aparat çıkmıyor.

Sıfır mı aldınız? Aldığınız yer ile iletişime geçin.

h100i v2.PNG

Sıfır almadım aldigim kişi kutu içeriğinin tam olduğunu soyledi zaten kendisi intel kullanicisi çözemedim bir türlü sanirim stock backplate gerekiyor

Hayır. Ayrı ayrı.
Bu modeli bilmediğim için öyle yazdım bende bir soğutucunun aynı arka plaketde hem amd hemde intel için vida yatağı vardı

Sıfır almadım aldigim kişi kutu içeriğinin tam olduğunu soyledi zaten kendisi intel kullanicisi çözemedim bir türlü sanirim stock backplate gerekiyor

Olmaz amd yazıyorsa amd muhakkak gelecek bir yalnışık olmuş kutulama esnasında yada başka bir şey

Bu modeli bilmediğim için öyle yazdım bende bir soğutucunun aynı arka plaketde hem amd hemde intel için vida yatağı vardı

Olmaz amd yazıyorsa amd muhakkak gelecek bir yalnışık olmuş kutulama esnasında yada başka bir şey
Eğer corsair in sitesinden kullanım kılavuzunu indirirseniz, AMD plaketinin soluk çizildiğini görürsünüz.

Ama arkadaş yanlış da paketlemiş olabilir.

@alp oztürk əğer yeniden takas düşünürseniz bende de Nepton 240M var. İçinden de hem AMD braketi hem de vidası çıkıyor. Haziran'ın başında aldım. Kutusu tam.

İmzamda sistemimin incelemesi var, oradan bakabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı