Corsair H45 sıvı soğutucu fanı değiştirmek

Bunu öneririm. Attığınızdan kat kat daha iyidir.

Yaptığım Tier List'te ise tepededir. İnternetten incelemelerini izleyebilirsiniz.

Corsair H45 120mm Güzel soğutuyor ama daha yüksek performans istiyorum işlemciyi 5.0ghzlarada kullanacağım işe yarar değil mi bu?

5 GHz çıkartıcaksanız 240mm ya da 360mm radyatöre geçmeniz şart kısa kullanımlarda belki 120mm bir sıkıntı yaratmayabilir ama uzun süreli kullanımda ısınacaktır.

Sizin Şu anki kullandığınız fandan +6 CFM daha yüksek hiçbir fark olamayacaktır.
sıvı soğutmayı değiştiricem ozaman RAMPAGE 4C-120S 4tane fan almayı planlıyordum fp ürünü daha yuksek performans istiyorum hem rgb hemde 4tane fan ne alıcam bilemedim bi türlü bea
r
İşe yarar. Mükemmel bir soğutucu hocam, güvenin bana. Markanın adını duymamış olabilirsiniz fakat iyi markadır.
Hocam attığınız sıvı soğutma kasamın üst tarafına uyarmı 240mm destekliyor ama genişlemesi nasıl acaba
Bunu öneririm. Attığınızdan kat kat daha iyidir.

Yaptığım Tier List'te ise tepededir. İnternetten incelemelerini izleyebilirsiniz.
Hocam bu kasam küçük üste takıcam uzunluk olarak 240mm evet ama yana doğru kaç mm ölçmem lazım

Son düzenleme:

Geri
Yukarı