Corsair HS50 alınır mı?

Yılbaşı indirimlerini falan bekleyeceksen Cloud 2’yi veya o zaman stoğa gelirse MH752’yi takip et.

Herkes Cloud Stinger'i öneriyor. Ama hiçbir fikrim yok o kulaklık hakkında.
Ve Cloud 2'de de benim Şu anki kulaklığımda olan 7.1 Surround var. Bu kulaklığımda 7.1 aktif ettiğimde sesler sol kulaklıkta birleştiği için sterero düşünüyorum.

Ve Cloud 2'de de benim Şu anki kulaklığımda olan 7.1 Surround var. Bu kulaklığımda 7.1 aktif ettiğimde sesler sol kulaklıkta birleştiği için sterero düşünüyorum.
Dostum kullanman gerekmiyor ki. Ses kartı var diye önerdim yoksa 7.1’i berbat.

Herkes Cloud Stinger'i öneriyor. Ama hiçbir fikrim yok o kulaklık hakkında.
İyidir, bayağı da rahattır.

Dostum kullanman gerekmiyor ki. Ses kartı var diye önerdim yoksa 7.1’i berbat.

İyidir, bayağı da rahattır.

Şimdi bir orta yola gelirsek siz Corsair HS50 almayın diyorsunuz değil mi? Birkaç gün HyperX Cloud Stinger araştıracağım.
@GhostSoldier sanırım HyperX Cloud Stinger kullanıyorsunuz. Fikrinizi alabilir miyim? Alırsam pişman olur muyum? Ses ve mikrofon kalitesi nasıldır? Kısaca bilgilendirebilir misiniz?

Şimdi bir orta yola gelirsek siz Corsair HS50 almayın diyorsunuz değil mi? Birkaç gün HyperX Cloud Stinger araştıracağım.
@GhostSoldier sanırım HyperX Cloud Stinger kullanıyorsunuz. Fikrinizi alabilir miyim? Alırsam pişman olur muyum? Ses ve mikrofon kalitesi nasıldır? Kısaca bilgilendirebilir misiniz?
Ne yaptın bro bende şuan seninle aynı ürünler arasındayım?

Ne yaptın bro bende şu an seninle aynı ürünler arasındayım?

Bütçe artırıp ilk önce Logitech G432 almıştım malzeme kalitesi pek tatmin etmediği için unlostun indiriminden HyperX Cloud 2 aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı