Corsair HS60 dip ses sorunu

CSS

Hectopat
Ürün bugün elime ulaştı video izlerken veya şarkı dinlerken anlık cızırtılar oluyor. Ürünü ses kartı ile beraber taktım. Forumda bazıları jack girişiyle takınca sorun gideriliyor yazmış ama herhangi bir şey değişmedi maalesef. Bu sorunun çözümü var mı yoksa değişim mi talep etmeliyim?

Bu akşam İncehesap Gaming Gecesi indirimleri var. Bazen SteelSeries Arctis 5 falan düşebiliyor. Ben de ilk HS60 alıp iade ederek Arctis 5 almıştım İtopya üzerinden.

Aynı sorun bendede var ne zaman ses olsa cızırtı geliyor. Kulaklığı dün aldım dün hiç cızırtı gelmiyordu bunu bir çözümü yok mu ?
Henüz etmedim deneme aşamasındayım fakat çok sorun değil gibi sanki. Şu anlık iade etmeyi düşünmüyorum ama birkaç gün daha deneyeceğim. Sen ne yaptın memnun musun?
Dostum Bende dün aldım aynı sorun bende var. Sorunu çözümünü bulabildin mi yoksa başka bir şey mi yaptın ?

Son düzenleme:
Aynı sorun bende de var ne zaman ses olsa cızırtı geliyor. Kulaklığı dün aldım dün hiç cızırtı gelmiyordu bunu bir çözümü yok mu?

Dostum bende dün aldım aynı sorun bende var. Sorunu çözümünü bulabildin mi yoksa başka bir şey mi yaptın?

Çözüm bulamadım ama beni rahatsız etmediği için iade etmedim. Kullanmaya devam ediyorum ve memnunum.

Geri
Yukarı