Corsair HS70 Dönüştürücü ile telefonda kullanılabilir mi?

Tahaerenorhan

Hectopat
Başlıkda da söylediğim gibi HS70'i telefonda kullanabilir miyim?
Bildiğim kadarıyla HS70 USB adaptörle bağlanıyor. Bunu USB adaptörü dönüştürücü ile ya da başka bir şekilde telefona bağlayabilir miyim?
images (8).jpeg

Benimki de 0.64 ama icue programını sildim icue yükleyince fazladan her sesin arkasından cızırtı sesi gelmeye başlıyor. Bilgisayardan kaynaklı bir sorun olabilir mi? Kardeşimde icue yüklüydü onun pc'ye takınca sağ alttan ses ayarlayınca dıng sesi eşit geliyordu ama onda dip ses 2 kulaktan da geliyordu ve daha fazlaydı. Hocam son kez kulaklık boştayken dikkatlice dinler misiniz?

Benim kulaklık da sorun yok. Olsaydı mutlaka fark ederdim. Ayrıca farklı bir bilgisayar da test etmişsin ve yine sorun yaşamışsın. Bu bariz fark edilir düzeyde olduğuna göre bence direk servise gönder.

Son düzenleme:
Kulaklık değişimden geldi zaten 3. kez de aynısı olursa iade hakkım olur mu?

3. kez aynı sorun ortada var ise iade hakkı doğuyor diye biliyorum. Sen yine de araştır. 2 kez değişen kulaklıkta yine aynı sorun olması da ilginçmiş. Sıfır kulaklık mı geldi her seferinde? Ayrıca farklı ses kaynakların da da test ettin mi? Müzik, oyun, film gibi.

Sadece 1 kez değişimden geldi sıfır gelmiş olması lazım. Oyunlarda sessiz ortam olunca soldaki o ses rahatsız ediyor. Bir de sizde sağ altta ding ding sesi ayarlarken soldan daha fazla ses gelmediğine emin misiniz? Bir de kulaklığı ön panele mi anakarta mı takayım?
3. kez aynı sorun ortada var ise iade hakkı doğuyor diye biliyorum. Sen yine de araştır. 2 kez değişen kulaklıkta yine aynı sorun olması da ilginçmiş. Sıfır kulaklık mı geldi her seferinde? Ayrıca farklı ses kaynakların da da test ettin mi? Müzik, oyun, film gibi.
Kulaklığı ilk kez kullanmadan önce tamamen şarj edin demişler ondan kaynaklı bir sorun olabilir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı