Corsair HS70 Wireless vs. Corsair Void Pro RGB Wireless

Sizce hangisi ?

• Corsair HS70 Wireless

Oy: 9 52,9%
  • Corsair VOID PRO RGB Wireless

Oy: 8 47,1%

• Oy verenlerin toplamı
    17

Ozan87

Kilopat
Selam dostlar, başlıkta zaten belirttiğim gibi bu iki kulaklık arasında gidip geliyorum. Biliyorum daha birçok farklı kulaklık var mesela Steelseries Arctis 7 gibi vs. ancak bütçeme göre bu ikisinin arasında kaldım. Daha öncesinde Corsair Void 71. Dolby kullanıyordum ancak artık kablosuza geçmeye karar verdiğim için bu ürünü sattım ve bunlardan birini almaya karar verdim. Ürün zaten Amerika'dan arkadaşım getirecek yani Türkiye'den satın almayacağım. Size aşağıya linki de bırakacağım karşılaştırmak için. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, kulaklıklar hakkında deneyimim yok ama hs 70 daha yeni bir model ben olsam yeni modeli tercih ederdim ve yuvarlak olmasından dolayı benim için bi + ama sen gene iyi bi araştır

Merhaba, kulaklıklar hakkında deneyimim yok ama hs 70 daha yeni bir model ben olsam yeni modeli tercih ederdim ve yuvarlak olmasından dolayı benim için bi + ama sen gene iyi bi araştır
Açıkcası çok araştırdım ve çogü insan Corsair VOID PRO RGB al dedi hem konfor hemde kalite açısından. Kararsız kaldım bayağı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı