Corsair HS70 Wireless vs Void PRO Wireless

ismail42060

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Bu iki kulaklık arasında kaldım, sizce hangisini almalıyım? Eski kulaklıgım Cloud 2 firmanın yaptığı sahtekarlıkdan dolayı değiştireceğim. Oyun için kullanacağım müzik için değil. Fiyatları arasında 100 TL fark var. Hangisi iyi ise onu alacağım. Farklı kulaklık önerecek olursanız HyperX almam asla SteelSeries de çok dandik geldi. Arctis 5 falan inceledim mağazada çok kalitesizdi. Logitech de aynı şekilde. Kalitesiz geldi önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablosuz kulaklık alacaksan anakartında sağlam bir ses kartı olmalı bence. Yanında gelen ses kartı işe yaramayacaktır sanal olacağı için. Bu yüzden de ses kalitesini Cloud 2'den çok daha kötü hissedebilirsin. Arkadaşın da dediği gibi Arctis 7 iyi olabilir. Corsair'in de ses kalitesi aynı şekilde Cloud 2'den kötü. Normalde Cloud Flight önerecektim ama HyperX ile kötü bir anınız olmuş maalesef.

Son düzenleme:
Kablosuz kulaklık alacaksan anakartında sağlam bir ses kartı olmalı bence. Yanında gelen ses kartı işe yaramayacaktır sanal olacağı için. Bu yüzden de ses kalitesini Cloud 2'den çok daha kötü hissedebilirsin. Arkadaşın da dediği gibi Arctis 7 iyi olabilir. Corsair'in de ses kalitesi aynı şekilde Cloud 2'den kötü. Normalde Cloud Flight önerecektim ama HyperX ile kötü bir anınız olmuş maalesef.
USB ile bağlanan bir kulaklığın anakart üzerindeki ses yongasıyla ne alakası var?

Bu kulaklıkların performansı USB girişi bulunduran her bilgisayarda aynı.

USB ile bağlanan bir kulaklığın anakart üzerindeki ses yongasıyla ne alakası var?

Bu kulaklıkların performansı USB girişi bulunduran her bilgisayarda aynı.
Doğru şimdi farkettim saçmalamışım baya o kısımda. Yazıyı düzelttim. Anlatmak istediğim şeyi şöyle düzelteyim o zaman. Bu kablosuz kulaklıklardan alacağın performans Cloud 2'den daha kötü olabilir.

Doğru şimdi farkettim saçmalamışım baya o kısımda. Yazıyı düzelttim. Anlatmak istediğim şeyi şöyle düzelteyim o zaman. Bu kablosuz kulaklıklardan alacağın performans Cloud 2'den daha kötü olabilir.
Evet bu su götürmez bir gerçek, gidip Arctis Pro Wireless almadığı sürece Cloud 2’den fersah fersah geride kalacaklar.

Cloud Flight kötünün iyisi durumunda. Ben olsam tercih sıram şu şekilde olurdu;

Cloud Flight > Arctis 7 > HS70 > Void Pro Wireless

Yeni konular

Geri
Yukarı