Corsair HS70 Wireless vs Void PRO Wireless

ismail42060

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Bu iki kulaklık arasında kaldım, sizce hangisini almalıyım? Eski kulaklıgım Cloud 2 firmanın yaptığı sahtekarlıkdan dolayı değiştireceğim. Oyun için kullanacağım müzik için değil. Fiyatları arasında 100 TL fark var. Hangisi iyi ise onu alacağım. Farklı kulaklık önerecek olursanız HyperX almam asla SteelSeries de çok dandik geldi. Arctis 5 falan inceledim mağazada çok kalitesizdi. Logitech de aynı şekilde. Kalitesiz geldi önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair Void Elite Wireless RGB ile bu model arasında kaldım ama HS70'in ses performansı ve kulağı tutma sevviyesi daha iyi dendiği için İtopya'dan onu sipariş ettim. Daha sipariş kargolanmadı. Eğer Void daha iyi bunu alma derseniz değiştirebilirim. @ismail42060. Ve garantiye ne için yolladınız acaba padler için mi?
İade etmenize gerek yok ben iki kulaklık arasından hs70 i seçerdim ilk gönderme sebebim o idi garantiden değişen ürünüm için yenilenmiş hs70 pro göndermişlerdi sıfırdan farkı yoktu sadece kutu farklıydı sadece vidaların üstüne genelen üzerinde seri no yazan etiket sonradan yapıştırıldığı fabrikasyon yapışmamıştı uzun süre kullanım garanti bitimine az kala rma başlattım en ufak sorun da sorun bile değil yardımcı oluyorlar garanti konusunda en iyi firma Corsair dir bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı