Corsair MP510 240 GB nasıldır?

Ice Tea Seftali

Hectopat
Yazma hızları falan hiç anlamıyorum içine Windows'u klonlayacağım bilgisayarım genelde boş. Anakart B450 S2H V2 destekliyor mu? Uzun süre kullanılır mı? Kronik sorunu var mı?

Yazma hızları falan hiç anlamıyorum içine Windows'u klonlayacağım bilgisayarım genelde boş. Anakart B450 S2H V2 destekliyor mu? Uzun süre kullanılır mı? Kronik sorunu var mı?
480GB olanı kullanıyorum. Yazma hızında dolunca düşme oluyor. Onun dışında sorunu yok.
1616270397244.png

Ama fiyatı pahalı. Onun yerine XPG 512GB alın daha iyi.

Anakarta uyumlu o anakartı ben de kullanıyorum ve 1 tane M.2 yuvası var. Onun dışında kalitelidir bir sıkıntısı duymadım hiç.

Kaliteli değil.
Listeden görebilirsiniz özelliklerini. Almayın. PNY XLR8 CS3030 daha iyi bir tercih olur emin olun.
@hakan yaeger

400 TL bütçeyle hangisini öneriyorsunuz hocam?
Yukarıda önerdiğim PNY CS3030 alınabilir hocam. Güzel bir SSD. Fiyatı da çok iyi şu an. Corsair MP510'ların genel olarak bir performans düşüklüğü, ısı gibi sorunları var. Corsair yapamamış bu SSD'yi. Yazılımı da berbat zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı