Corsair Spec Delta PSU yanık parça ve ses problemi

GARNADOR

Femtopat
Corsair Spec Delta kasa ile gelen 650W PSU'dan tık tık tık ses gelmeye başlamıştı sanki fan bir kabloya değiyor gibi. Daha sonra plastik yanık kokusu almaya başladım. Garantisi bozulmasın diye içini açmadan fanların arasından bu fotoğrafı çekebildim. İçindeki bir parça köşesi yanmış görünüyor. Bunun nedeni ne olabilir bir de Vatan'dan almıştım diğer parçaları toplama. Tüm parçaları söküp kasayı mı götürmem lazım ya da sadece PSU göndersem olmaz mı acaba? Bugün aradım ama çalışmıyor müşteri hizmetleri.

Dosya Ekleri

• d1c49021-4640-41c7-aedf-fde7b3bd6f34.jpg
    d1c49021-4640-41c7-aedf-fde7b3bd6f34.jpg
    125,5 KB · Görüntüleme: 62
Aynı kasa ve PSU var. Markanın adına ve incelemelere güvendim ama balon çıktı. Aynı tıkırtılar benim PSU'dan da geliyor. Güya çözüldü denen kronik bir sorundu. Revizyonlu seri olmasına rağmen yine ses çıkarıyor.

Şu an önce attığınız gerekçeyi teknik servisin kabul edeceğini sanmıyorum.

Bilgisayarı kullanma.
Psu yu sök götür.
Pazartesi arayıp soracağım bunu. Çünkü kasaya takılı olarak almıştım. Kabul etmeyebilirler. Evet kullanmayacağım. Teşekkürler.
Aynı kasa ve PSU var. Markanın adına ve incelemelere güvendim ama balon çıktı. Aynı tıkırtılar benim PSU'dan da geliyor. Güya çözüldü denen kronik bir sorundu. Revizyonlu seri olmasına rağmen yine ses çıkarıyor.

Şu an önce attığınız gerekçeyi teknik servisin kabul edeceğini sanmıyorum.
Anlayamadım hangi gerekçeyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı