Corsair Spec Delta RGB Fan Bağlantıları

Ben boş kasasını vatan bilgisayar'dan aldım.Aşağıda sana da yolluyorum PSU ile birlikte 550-575 TL bandında geliyor.

@seyyit sence senin linkte ki kablo ile bu benim attığım aynı mı?

Son düzenleme:
Ben boş kasasını vatan bilgisayar'dan aldım.Aşağıda sana da yolluyorum PSU ile birlikte 550-575 TL bandında geliyor.

@seyyit sence senin linkte ki kablo ile bu benim attığım aynı mı?
kusura bakma yeni gördüm, evet aynı kablo

Bu kabloları anakartınızda bulunan fan portlarına takacaksınız. PSU ile bir alakası yok. Anakart marka modelinizi belirtir iseniz uygulamalı göstereceğim.
hocam merhaba spec delta içinde kendi kontrolcüsü var. egzoz fanını öndeki üç fanla senkronize etmek istiyorum .Hangi fanı almalıyım.Diğer egzoz fanı söküp rgb fan taksam çalışır mı ? Yardımcı ol 1 haftadır araştırmaktan helak oldum cevap bulamadım

Konuyu tekrar açacağım ama bende bir adet MSI B350 PC Mate anakart mevcut bu ana kart ile ışıkları Mystic Light ile kontrol edebilmem mümkün mü yabancı formlarda okuduğum kadarıyla yapılıyor fakat 4 pini nereye takmam gerekli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı