Corsair Void Elite alınır mı?

Acikcasi ben surround ozelligini kullanmiyorum. Stereo olarak da is goruyor.
-Corsair Void Elite Wireless 7.1

Bu Stereo kulaklık. Piyasada olan Surround gibi değil, o yüzden ucuz zaten.
Bence karıştırıyorsunuz. Zaten bu serinin hepsi yani "Corsair Void Elite" yazan serinin hepsi Stereo + Sanal 7.1 surround desteği var. Yani temelde donanım olarak Stereo hepsi. Aslında komple bu fiyat bantlarında birçok kulaklık böyle. Ayrıca bu modelde sadece RGB yok. USB ses kartı da gelmiyor galiba. Ama yine de diğer modeller gibi bir USB ses kartı takılabilir. Destek olarak farkı yok.

@berke_babo Hocam ürünü kullanmaya başladıktan sonra dip ses sorunu hakkında geri dönüş yapabilirseniz memnun olurum.

Son düzenleme:
Bence karıştırıyorsunuz. Zaten bu serinin hepsi yani "Corsair Void Elite" yazan serinin hepsi stereo + sanal 7.1 Surround desteği var. Yani temelde donanım olarak stereo hepsi. Aslında komple bu fiyat bantlarında birçok kulaklık böyle. Ayrıca bu modelde sadece RGB yok.

@berke_babo hocam ürünü kullanmaya başladıktan sonra dip ses sorunu hakkında geri dönüş yapabilirseniz memnun olurum.

Hocam o dip ses galiba ses kartı sorunuymuş N11'den aldım şu an kargoda görüşlerimi yazacağım buraya PC özelliklerim de aşağıdaki gibi.

1675098940943.png

Hocam o dip ses galiba ses kartı sorunuymuş N11'den aldım şu an kargoda görüşlerimi yazacağım buraya PC özelliklerim de aşağıdaki gibi.

Eki Görüntüle 1650981
Bu konuda çok fazla farklı yorumlar var. Kimisi uygulamasını yüklemeden dip ses yapıyor, yükleyince geçiyor demiş. Kimisi tam tersini söylemiş. Bir de yabancı bir sitedeki malum bir çözüm var her yerde paylaşılan onda da Windows üzerinden falan komple tüm sürücüleri silip tekrar indiriyorsun. Böyle düzeliyor diyen de var.

Bana açıkçası vallahi düz jak ile tak çalıştır yaptığımda sorun çıkarmayacak bir şey lazım. Böyle bir kullanımda sorunsuz ise tamamdır bana göre.

Bu konuda çok fazla farklı yorumlar var. Kimisi uygulamasını yüklemeden dip ses yapıyor, yükleyince geçiyor demiş. Kimisi tam tersini söylemiş. Bir de yabancı bir sitedeki malum bir çözüm var her yerde paylaşılan onda da Windows üzerinden falan komple tüm sürücüleri silip tekrar indiriyorsun. Böyle düzeliyor diyen de var.

Bana açıkçası vallahi düz jak ile tak çalıştır yaptığımda sorun çıkarmayacak bir şey lazım. Böyle bir kullanımda sorunsuz ise tamamdır bana göre.

Bakıcı geldim mi en kötü uygulama indirip ayar yapılır yoksa Cloud 2 ile kapışan bir kulaklık ufak bir dip ses yüzünden kötülenmemeli bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakıcı geldim mi en kötü uygulama indirip ayar yapılır yoksa Cloud 2 ile kapışan bir kulaklık ufak bir dip ses yüzünden kötülenmemeli bence.
Anladım hocam yorumunuzu bekliyor olacağım. Yalnız bunda USB ses kartı gelmiyor galiba yani yazılım yüklenmeyebilir. Neyse, her halükarda merak ediyorum dip ses sorununu yazılımsız da olsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı