Corsair Void Elite vs Razer BlackShark V2 HyperX Cloud II vs SteelSeries Arctis 3

Bütçe
1000
@BerkayZ87 anladım ses farkı ve mikrofon farkı var mı?
İkisini de Razer'ın kendi yazılımından değiştirebildiğin için çok daha iyi yapmak senin elinde. Hem mikrofon, hem kulaklık için ayar ve EQ grafiği var. Uğraşmak istemiyorum dersen mikrofonu direkt olarak "Broadcast" ayarına çeker cayır cayır kullanırsın.

@BerkayZ87 çok teşekkür ederim büyük ihtimalle Razer markasını tercih edeceğim ama ekstra olarak sence Corsair kulaklık nasıl görüntüsü çok hoşuma gidiyor ve YouTube'lardan gördüğümden beri bayağı bir beğeniyorum sence o kulaklık nasıl.

@BerkayZ87 çok teşekkür ederim büyük ihtimalle Razer markasını tercih edeceğim ama ekstra olarak sence Corsair kulaklık nasıl görüntüsü çok hoşuma gidiyor ve YouTube'lardan gördüğümden beri bayağı bir beğeniyorum sence o kulaklık nasıl.
Adeks Store'da 3-4 saatlik kullandığım kadarıyla yorum yapacağım. Kafaya oturmasında bir sıkıntı yok ancak kulak delikleri kısmı için aynı şeyi söyleyemem. Kulağın büyükse rahatsız ediyor. Kulağın orta boy veya küçükse sorun yaşamazsın.

Ses kalitesini beğenmedim. Daha çok mid-tiz kulaklığı. Bass performansını beğenmedim. Mikrofonunda dip ses problemi var.

Adeks Store'da 3-4 saatlik kullandığım kadarıyla yorum yapacağım. Kafaya oturmasında bir sıkıntı yok ancak kulak delikleri kısmı için aynı şeyi söyleyemem. Kulağın büyükse rahatsız ediyor.

Ses kalitesini beğenmedim. Daha çok mid-tiz kulaklığı. Bass performansını beğenmedim. Mikrofonunda dip ses problemi var.

Çok teşekkür ederim o zaman tek iyi yanı görünüşü sanırım bana göre.
Kararımı da verdim bu arada yardımların içinde çok teşekkür ederim.

Çok teşekkür ederim o zaman tek iyi yanı görünüşü sanırım bana göre.
Kararımı da verdim bu arada yardımların içinde çok teşekkür ederim.
Rica ederim, hayırlı olsun o halde.

Corsair Void Elite RGB 7.1 Siyah Gaming Kulaklık (CA-9011203-EU) - Gaming.Gen.TR sizce alınır mı? Kulaklık görüntü bakımından çok hoşuma gidiyor ses kasmalık şarkı için ayrı kulaklığım var yani oyun performansı ve mikrofon performansı iyi olsa yeter.

Bayağı bir araştırdım forumlarda bayağı konular açtım ve bu dördü arsında kaldım markaya bakmaksızın uzun ömürlü dediğim gibi ses kasmalık mikrofonu iyi sizce hangisini tercih etmeliyim.

Merhaba bende Corsair almayı düşünüyordum fakat sizin yorumunuzu gördüm, acaba Razer kulaklığını aldınız mı? Memnun musunuz ben Corsair'i alacağım gibi.

O yorum v2X 400 lirayken ve V2 1100 lirayken yapılıyordu. Şimdi olmuş v2X fiyatı 650-700 TL. 400 daha koyar daha iyi hali olan v2'yi alırım cayır cayır kullanırım. V2 fiyatı değişmedi.

Hocam FPS oyunları oynamıyorum sadeec hikayeli oyunlar oynayıp dizi film izliyorum. 2700 fiyat bandında önerileriniz var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı